0,00 zł

Boatilus

ilość produktów: 96

Boatilus – obuwie z myślą o najmłodszych

Boatilus to firma, która tworzy najwyższej jakości obuwie przeznaczone dla najmłodszych użytkowników. Potrzebują oni dobrego wsparcia na każdym kroku. W końcu cały czas się rozwijają dlatego obuwie powinno być dopasowane do ich anatomii. Źle dobrane obuwie podczas zabawy czy biegania na dworze może sprawić, że stopy dziecka nie będą rozwijać się prawidłowo. Obuwie Boatilus gwarantuje, że dzieci od najmłodszych lat zarówno w gorącym lecie jak i mroźnej zimie będą mogły zdrowo się bawić. Produkcja butów odbywa się głównie we Włoszech, a materiały czerpane są tylko z państw europejskich – bez chińskich, tekstylnych podróbek.

Boatilus – bo materiał ma ogromne znaczenie!

Każdy producent, który zna się na tworzeniu obuwia wie, że materiał ma największe znaczenie w trakcie trwania procesu produkcyjnego. Boatilus to profesjonalista dlatego wszystkie materiały wchodzące w skład ich dziecięcego obuwia zbudowane są z materiałów przyjaznych dla delikatnej skóry dziecka. Producent stroni od dodatków związków chemicznych do materiałów wykorzystywanych podczas produkcji obuwia – nie znajdzie się tutaj lateksu czy fenoli, które mogą wywoływać niepożądane reakcje skórne. Boatilus stworzył swój własny polimerowy materiał, który nie dość, że jest niezwykle wygodny i bezpieczny dla skóry posiada również walory ekologiczne. W wyniku tego producent stworzył obuwie idealnie nie tylko dla dzieci, ale również dla otaczającej przyrody, o którą w dzisiejszych czasach trzeba szczególnie dbać!

Sandały Boatilus – idealne na letnie upały!

Sandały Boatilus są jednymi z szlagierowych modeli butów tej marki, które sprawiają, że dziecięca zabawa na dworze jest czystą przyjemnością. Oczywiście sandały przeznaczone są do użytkowania w lecie. Ze względu na polimerowy materiał dzieci mogą nosić opisywane sandały bez konieczności ubierania skarpetek chroniących ich stopy przed podrażnieniami. Sandały dziecięce Boatilus mogą również być nazywane jako sandały sportowe. Wykorzystywane są podczas różnych zabaw na piasku, plaży, wypadach nad jezioro czy podczas biegania w ogrodzie. W wyniku tego można powiedzieć, że nadają się na praktycznie każdy teren będąc bardzo praktyczne! Sandały Boatilus posiadają dodatek orzeźwiającego zapachu skórki cytrynowej, która zabezpiecza przed ryzykiem nabrania przez sandały nieprzyjemnego zapachu. W przypadku omawiania obuwia nie sposób nie wspomnieć o jednym z najważniejszych elementów każdego buta – podeszwie. Posiada ona technologiczne dodatki, które są niezwykle cenione. Są nimi między innymi mikrootwory niezbędne w letnie, upalne dni. Stopa ma to do siebie, że ma tendencję do pocenia się – zwłaszcza w wysokiej temperaturze. Mikrootwory służą do odprowadzania wody sprawiając, że podeszwa nie nabiera masy i cały czas jest sucha. Ogranicza to ryzyko podrażnień i zaczerwienienia, które w przypadku innego rodzaju obuwia mogłyby mieć miejsce. Kolejnym atutem technologicznym jest system przeciwwstrząsowy zabezpieczający stopę dziecka przed potencjalnymi urazami. Dzieci cały czas podskakują, a ich stopy cały czas się rozwijają – taki system jest dodatkowym wsparciem dla każdego malucha. Ostatnim dodatkiem jest antybakteryjna powierzchnia, która również nadaje się na lato. Głównym zadaniem systemu antybakteryjnego jest ochrona przed przykrymi zapachami, które w przypadku intensywnego korzystania z tradycyjnych sandałów mogą się pojawiać bardzo często.

Śniegowce dziecięce Boatilus

Dzieci uwielbiają się bawić nie tylko w lecie, ale również w zimie! Na tą ewentualność Boatilus przygotował wysokiej jakości obuwie, które chroni stopy dziecka przed zimnem i wilgocią. Zabawa w śniegu jest dla każdego malucha ogromną frajdą. Dlatego zakup solidnych śniegowców dziecięcych jest koniecznością. Buty zimowe dziecięce tego typu są bardzo popularne – jednak trudno wybrać produkt, który spełni wszystkie oczekiwania rodzica. Śniegowce dziecięce Boatilus posiadają szereg zalet, które pokocha każdy rodzic jak i każde dziecko. Intuicyjne, wygodne rzepy, komfortowa podeszwa z PCV czy cholewka chroniąca przed dostawaniem się śniegu do wnętrza buta sprawiają, że te buty są wprost stworzone do zimowego harcowania.

pixel