0,00 zł

Kickers

ilość produktów: 448

Kickers to francuska marka, która narodziła się z marzenia o marce młodych ludzi i dla młodych ludzi. Markę stworzył w 1970 roku Daniel Raufast. Kickers był dedykowany pokoleniu, które zakochało się w dżinsach i tshirtach. Ludzie Ci potrzebowali alternatywy do skórzanych mokasynów. Potrzebowali zatem Kickersa, który w latach 70-tych podbił świat. 

KOLEKCJE INSPIROWANE MUZYKĄ
„This is my generation, This is my generation, baby …”. To słowa z utworu przeboju angielskiego zespołu The Who. W latach 70., muzyka była głosem pokoleń, niosła siłę i wolność. I nie mogło stać się inaczej – rockowi muzycy pokochali to, w jaki sposób rozumiała te pojęcia marka Kickers. Buty nosili między innymi Rod Stewart lub Roger Daltrey – wokalista The Who, który parę lat to wydaniu przeboju „My Generation” został ambasadorem firmy Kickers. Markę możemy kojarzyć także z takimi nazwiskami jak Noel Gallagher (autor tekstów zespołu Oasis), czy zespół The Arctic Monkeys.
WYGODNE BUTY DZIECIĘCE I KROPKA
Stosunkowo szybko zaczęły powstawać kolekcje dziecięce, a wraz z nimi znak rozpoznawczy marki Kickers: czerwona i zielona kropka na podeszwach butów. Idea kropek była bardzo prosta. Miała ułatwić dzieciom właściwe zakładanie butów na stopy: prawy but na prawą stopę miał zawsze zieloną kropkę na podeszwie, lewy but na lewą stopę został oznaczony czerwoną kropką na podeszwie. Kickers przywiązuje ogromną wagę nie tylko do jakości butów dziecięcych ale również do wygody i bezpieczeństwa małego użytkownika. Zwraca również uwagę na design swoich produktów. Nie bez kozery w latach 80. Kickersy stały się popularnym wyborem butów szkolnych dla dzieci w angielskich szkołach.
POZNAJ KOLEKCJĘ KICKERS
BUTY MĘSKIE
BUTY DAMSKIE
BUTY DZIECIĘCE
pixel