0,00 zł

Koszulki damskie z długim rękawem

ilość produktów: 17

Koszulki damskie z długim rękawem

Koszulki damskie z długim rękawem mogą być wykorzystywane jako element miejskiego, sportowego ubioru bądź element sportowej odzieży treningowej. Tak naprawdę kobiety uwielbiają użytkowanie koszulek damskich z długim rękawem w obu tych przypadkach. Pierwszy z nich najczęściej wykorzystywany jest na luźne wyjścia ze znajomymi, wycieczki czy weekendowe wypady. Drugi z nich dotyczy uprawiania różnych dyscyplin sportu czy też trenowania na siłowni.

Koszulki damskie z długim rękawem – wysokość ma znaczenie

Koszulki damskie tego typu jak sama nazwa wskazuje posiadają długi rękaw. Jednak środkowa część ciała również jest osłonięta. W przypadku tego produktu rozróżnia się między innymi koszulki damskie z długim rękawem typu crop-top; ich cechą charakterystyczną jest odsłonięty brzuch. Koszulka nie sięga poniżej pępka przez co zapewnia kobiecie większą swobodę. Jest najodpowiedniejsza na cieplejsze dni, w których kobieta chce czuć na swojej skórze powiew wiatru. Koszulki damskie z długim rękawem klasyczne; posiadają zasłonięty brzuch. Dzięki temu praktycznie cała górna część ciała kobiety jest pod przykryciem. Dzięki temu koszulka bardzo dobrze chroni przed chłodem – dlatego jest odpowiedniejsza właśnie na zimniejsze wiosenno-jesienne aury.

Sportowe koszulki damskie z długim rękawem – technologie użyte do produkcji odzieży

Do produkcji odzieży wykorzystywane jest wiele ciekawych, dodatkowych technologii, które jeszcze bardziej poprawiają efektywność i komfort korzystania z sportowej odzieży. Bardzo często producenci w trakcie produkcji dodają jony srebra, które posiadają bardzo dobre właściwości przeciwbakteryjne. Dzięki temu nawet podczas najcięższego wysiłku koszulki są schludne i pachną świeżością. Innym przykładem są wstawki wentylujące. Zbudowane są one z cienkiej siateczki i znajdują się przykładowo na bocznych częściach koszulek. Dzięki nim uprawianie aktywności fizycznej w najcieplejszych miesiącach roku jest przyjemne. W takich warunkach każdy element wentylujący jest na wagę złota. Ostatnim przykładem może być technologia zastosowania szybkoschnących włókien. Z jednej strony w trakcie wysiłku fizycznego koszulka nie nabiera potu i nie zwiększa swojej masy. Po praniu również bardzo szybko wysycha mogąc być znów eksploatowana.

Koszulki sportowe damskie z długim rękawem – materiał ma znaczenie

Materiał jest bardzo istotnym elementem, który niejako stanowi o jakości koszulki sportowej. To on w dużej mierze decyduje o tym jak koszulka będzie zachowywała się w danej sytuacji. Właśnie dlatego kobiety bardzo często analizują budowę koszulek sportowych przed ich zakupem. Do najczęściej wykorzystywanych materiałów, które sprawdzają się podczas produkcji koszulek sportowych damskich należy: -Poliester; mówi się, że jest idealną tkaniną wykorzystywaną do produkcji sportowych koszulek. Ze względu na swoje unikatowe właściwości może on bardzo dobrze wentylować skórę kobiety jednocześnie sprawnie odprowadzając pot. Dzięki temu nawet koszulka z długim rękawem pozostaje sucha. Poliester jest bardzo lekki i nie wchłania potu przez co kobieta czuje się swobodnie nawet podczas uprawiania bardzo wymagającej aktywności -Bawełna; świetny materiał do produkcji miejskich koszulek z długim rękawem. W nim zawsze jest wygodnie, ciepło i miło. Niestety koszulki bawełniane z długim rękawem damskie często są źle wykorzystywane. Mianowicie nie powinno się uprawiać w nich intensywnej aktywności poprzez parametry bawełny. Bardzo dobrze wchłania ona pot dzięki czemu staje się ociężała i mało przyjemna. Często wystarczy jeden podmuch wiatru aby dosłownie poczuć cały nagromadzony pot na swojej skórze. -Elastan; przylegający materiał, który sam w sobie jest bardzo rozciągliwy. Rzadko wykorzystywany jest samodzielnie jednak przykładowo w połączeniu z poliestrem może stanowić bardzo ciekawą hybrydę materiałów poprawiającą elastyczność całej koszulki.

Damskie koszulki termoaktywne z długim rękawem

Damskie koszulki termoaktywne z długim rękawem są jednym z największych hitów sprzedażowych ostatnich lat. Jest to związane z unikatowymi właściwościami koszulek, które powstały dzięki specyficznemu materiałowi kompresującemu. Dzięki niemu koszulki termoaktywne są idealne do uprawiania sportu. Charakteryzują się takimi parametrami jak: -Lekki ucisk do ciała; dzięki niemu pobudzają krążenie skórne gwarantując użytkownikowi lepsze samopoczucie i regenerację. -Idealna wentylacja i odprowadzenie wilgoci; koszulki termoaktywne idealnie wentylują i odprowadzają pot sprawiając, że skóra jest sucha i wolna od podrażnień. -Perfekcyjne warunki termiczne; koszulki termoaktywne bardzo dobrze utrzymują ciepło dlatego idealnie nadają się na wycieczki w góry czy uprawianie sportu na dworze nawet w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Podsumowanie

Jak widać damskie koszulki sportowe z długim rękawem mogą być wykorzystywane na szereg różnych sposobów. Jednak aby koszulki miały tyle funkcjonalnych zalet powinny pochodzić z sprawdzonych źródeł, które do ich produkcji wykorzystują sprawdzone materiały. Właśnie tak działają wszystkie marki dostępne w ofercie sklepu MMsport!

pixel