0,00 zł

Opaski damskie

ilość produktów: 33

Opaski damskie

Opaski damskie są bardzo przydatnym akcesorium dla sportowych kobiet, które uprawiają aktywność na amatorskim i profesjonalnym poziomie. Zadaniem opasek damskich jest poprawa komfortu i wygody podczas uprawiania aktywności fizycznej poprzez wchłanianie przeszkadzającego, kapiącego potu, ale również podtrzymywanie włosów. Obie te cechy są bardzo ważne, a opaski damskie idealnie im odpowiadają. Jednak na rynku można znaleźć różnorodne sportowe opaski damskie, w których kobiety mogą przebierać. Czym są i co je wyróżnia?  

Opaski damskie – rodzaje i charakterystyka

W ofercie sklepu MMsport znajdują się różnorodne akcesoria sportowe, które mogą pomóc każdej kobiecie w uprawianiu swojej ulubionej aktywności fizycznej. Opaski damskie są zdecydowanie jednymi z nich. W tej kategorii znajdują się między innymi opaski na rękę i przedramię, które można w każdym momencie wykorzystać w celu przetarcia kapiącego z czoła/twarzy potu. Nie znajdują się one na czole więc nie podnoszą temperatury ciała, ani nie rozpraszają. Bardzo dobrym przykładem jest damska opaska na rękę Nike Swoosh  Doublewide Wristbands 2 PK. Składa się z hybrydowego połączenia wielu materiałów zapewniając odpowiednią wentylację, wygodę, miękkość i najwyższej jakości chłonność potu. Opaska ta jest stosunkowo długa więc wystarczy na najcięższe rozgrywki. Wiele kobiet podciąga ją wyżej – na przedramię. Jeżeli szuka się podobnej jakościowo opaski – jednak mniejszych rozmiarów to produktem godnym uwagi jest opaska na rękę Under Armour Performance Wristbands, którą już umieszcza się praktycznie zawsze na powierzchni nadgarstka.   Jeżeli chodzi o opaski damskie, które umieszcza się na głowie to kobiety oczekują głównie dobrej chłonności i podtrzymania wszystkich swoich włosów w jednym miejscu. Żadna z nich nie lubi kiedy niesforny kosmyk włosów przeszkadza podczas precyzyjnych ruchów/uderzeń. Pierwszą, a zarazem najprostszą propozycją jest opaska Diadora Headband Pro mająca formę wygodnej chusty, którą każda kobieta może umieścić w dowolnym miejscu na czole z dowolnym, dostosowanym do swoich potrzeb dociskiem. Jest lekka i bardzo praktyczna. Dla kobiet, które szukają większego poziomu komfortu i opaski damskiej z wyższej półki sklep MMsport proponuje opaskę Nike Knit Headband, która ma zwartą, dopasowaną kompozycję dostosowującą się do kształtu głowy. Opaska nada się na uprawianie sportu za oknem ze względu na dwuwarstwową konstrukcję i dodatkowe docieplenie okolic uszu. Wraz z nią bieganie w największym mrozie nie będzie straszne żadnej kobiecie! Opaską bardzo dobrą do podtrzymywania włosów, a nie dającą ciepła jest opaska damska Nike Metallic Hairbands 3 Pack 2.0, która idealnie dostosowuje się do kształtu głowy gwarantując lekkość i funkcjonalność. Opaska występuje w kilku kompozycjach będąc oferowana w trzyelementowej paczce. Dzięki temu opaskę można swobodnie wymieniać z dnia na dzień. Ostatnią propozycją, która idealnie nadaje się do uprawiania letnich sportów na powietrzu jest czapka/opaska Diadora Visor, która zbudowana jest z przymocowanego na głowie daszka – bez zbędnego materiału, który dodatkowo ocieplałby głowę. Idealna podczas uprawiania sportu, w którym słońce bardzo mocno razi w oczy – przykładowo tenis ziemny czy siatkówka plażowa.  

Opaski damskie – idealna kompozycja materiałów

Materiał jest bardzo istotny w trakcie wyboru opasek damskich. Decyduje on o ich lekkości, o parametrach wentylacyjnych czy oczywiście o chłonności potu. Dlatego bardzo często wiele opasek damskich występuje w kompozycjach materiałowych chłonnej bawełny, lekkiego poliestru czy dobrze naciągającego się elastanu. Taki skład gwarantuje, że opaska będzie odpowiednio dobrana. Najwyższa jakość materiałów zagwarantowana jest przez sprawdzone, cenione i doświadczone marki, które można znaleźć w sklepie MMsport. Są nimi przede wszystkim znane każdemu Nike, Under Armour czy Diadora. Kupując akcesoria i odzież sportową od takich producentów każdy użytkownik ma pewność, że będą mogły być użytkowane przez bardzo długi czas.

pixel