0,00 zł

Odzież dziewczęca

ilość produktów: 164

Odzież dla dziewczynek

Już od najmłodszych lat każda dziewczynka chce wyglądać modnie. Nie ważne w jakim wieku są nasze pociechy, te zawsze chcą wyglądać dobrze, a przy tym czuć się komfortowo. W ofercie MMSport znajdziesz odzież dziewczęcą zarówno sportową, jak i lifestylową. Ważne jest określenie stylu, czy nasza pociecha lepiej czuje się w stylizacjach bardziej sportowych, czy jednak woli na co dzień ubiór lifestylowy. Gdy już to określimy będziemy mogli wybrać odpowiedni ubrania dla naszego dziecka.

Sport to zdrowie

Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie, dlatego też powinniśmy zachęcać do jak najczęstszego ruchu nasze dziecko. Jednak przed rozpoczęciem sportowych zmagań nasza pociecha powinna być do tego przygotowana. Tutaj ważny jest odpowiedni wybór ubrań dla dziewczynki. Najlepiej w tym przypadku sprawdzą się koszulki z poliestru, które są oddychające, szybkoschnące, a co najważniejsze nie krępujące ruchów. Zaletą takich koszulek jest swoboda podczas uprawiania sportu. Dziewczynka nie czuje skrępowania podczas ruchu, co przekłada się na dużo lepsze efekty podczas aktywności sportowej. Mówiąc o dolnej części garderoby najlepiej jest zaopatrzyć się w legginsy dziewczęce, są one doskonałym wyborem do ćwiczeń ze względu na swoją elastyczność, dzięki której te dopasowują się do ciała podczas ruchu. Takie rozwiązanie nie będzie krępowało ruchów naszej pociechy i będzie ona mogła ćwiczyć każdą dyscyplinę sportu bez obaw, że ma zbyt mało rozciągliwe spodnie. Materiał dopasowujący się do ciała jest niezwykle komfortowy i to właśnie w takim trenuje się najlepiej. Podczas ćwiczeń bardzo ważne jest, aby zaopatrzyć naszą pociechę w biustonosz sportowy. Ten jest niezwykle potrzebny do uprawiania sportu i znacznie różni się od klasycznych biustonoszy. Jego głównym zadaniem jest odpowiedni docisk piersi do ciała podczas wykonywania dynamicznych ćwiczeń, dzięki czemu biust pozostaje w statycznej pozycji. Jest to o tyle istotne, że ma wpływ na zdrowie, a także jest niezwykle wygodny i komfortowy w użytkowaniu. Powyższy zestaw będzie idealny dla dziewczynki podczas uprawiania sportu zarówno na hali podczas zajęć wychowania fizycznego, ale też na zajęciach poza lekcyjnych, gdy sport zagości w życiu naszej pociechy w znacznie większym stopniu.

Sportowy styl na co dzień

Dla dziewczynek ceniących sobie wygodę i sportowy styl na co dzień przygotowaliśmy bawełniane koszulki w różnych kolorach, tak aby nasza pociecha mogła sobie wybrać swój ulubiony. W końcu od najmłodszych lat chcemy wyglądać stylowo i tak się czuć. Dlatego też wybór idealnego dla siebie koloru jest sprawą kluczową. W chłodne dni bardzo dobrze będą się sprawdzały bluzy dziewczęce, które będą modne, a przede wszystkim ciepłe. Sportowy styl świetnie dopełnią spodnie dresowe dziewczęce, łączące ze sobą wygodę i ciepło, które przyda się w zimowym okresie. Sportowy styl nasza pociecha będzie mogła mieć również w okresie wiosennym i jesiennym, gdy na zewnątrz będzie się dawał we znaki deszcz. Na taką okazję przygotowaliśmy poliestrowe kurtki wykonane z wodoodpornego i szybkoschnącego materiału w technologii DRI-FIT, która pozwala na zachowaniu uczucia suchości, dzięki czemu nasze dziecko będzie mogło dłużej pozostać na deszczu nie przemakając przy tym.

Dla fanek kreskówki Kosmiczny Mecz dzięki współpracy DIADORA x Looney Tunes przygotowaliśmy coś wyjątkowego: koszulki, bluzy i spodnie dresowe bohaterami prosto z boisk Kosmicznego meczu. Jest to nie lada gratka dla fanek kreskówki. Dzięki tej kolekcji ulubieni bohaterowie naszego dziecka będą mogli towarzyszyć mu zarówno w szkole, na placu zabaw, czy też na boisku do koszykówki.

pixel