0,00 zł

MM SPORT - informacje

logo MMSport

MM SPORT to firma handlowa, która od blisko 30 lat z sukcesem funkcjonuje na rynku obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych, wprowadzając na polski rynek światowe i popularne marki sportowe m.in. Under Armour, dziś jedną z czołowych i najbardziej popularnych marek na globalnym rynku profesjonalnej odzieży treningowej. W portfolio dystrybucyjnym MM SPORT znajdują się takie marki jak KEEN, Native Shoes, Nike, Lumberjack, Labellamafia, Diadora, Skechers, Gumbies, Boatilus, Kickers.

Oferta firmy i oficjalnego sklepu internetowego dystrybuowanych przez MM SPORT marek dedykowana jest dla osób ceniących sobie wysoką jakość i styl. Osób aktywnych (uprawiających sporty) przywiązujących wagę do swojego zdrowia i wyglądu. Osób, które chcą się wyróżniać. Wybierają marki o nietuzinkowym wyglądzie – marki, które nie są jeszcze bądź nigdy nie będą w pełni skomercjalizowane. Dla osób, dla których liczy się również wolność czy możliwość świadomego wyboru.

Poznaj marki dostępne w ofercie MM SPORT:

KEEN

KEEN – markę założono w styczniu 2003 w Kalifornii. Misja Keen zawsze była jasno określona - tworzyć najwyższej jakości produkty, uczciwie, odpowiedzialnie i w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Zaczęło się od sandałów, rozpoznawanych przez swój hybrydowy design i opatentowany system ochrony palca. Następnie Keen wprowadzał kolejne komfortowe i techniczne buty - trekkingowe, zimowe, casualowe oraz dla dzieci. Poza produkcją obuwia, Keen robi coś jeszcze - dba o środowisko naturalne oraz ludzi w nim się znajdujących.

Więcej informacji o marce znajdziesz tutaj

Native

NATIVE - Założone w 2009 roku w Kanadzie, Native Shoes projektuje buty, które są lekkie, wygodne, funkcjonalne i przyjemne, a jego celem jest tworzenie zdrowszego i bardziej zrównoważonego świata dla wszystkich. Native Shoes produkuje buty wegańskie i z dumą nie wykorzystuje produktów zwierzęcych w ich produkcji. Firma pracuje nad programem dzięki któremu, do roku 2023 każda para butów będzie mogła zostać oddana do recyklingu i odzyskać drugie życie.

Więcej informacji o marce znajdziesz tutaj

Nike

NIKE - to jedna z najbardziej rozpoznawalnych światowych marek sportowych. Jest liderem rynku obuwia, odzieży oraz akcesoriów sportowych. MMSport reprezentuje w Polsce markę Nike w zakresie sprzedaży produktów z sportów olimpijskich typu siatkówka, boks, podnoszenie ciężarów, zapasy, szermierka, hokej na trawie. Jest również dystrybutorem kolekcji „team-sport”. MMSport reprezentuje Nike także w zakresie sprzedaży sportowych okularów przeciwsłonecznych.

Więcej informacji o marce znajdziesz tutaj

Lumberjack

LUMBERJACK - marka narodziła się w 1979 roku. Wtedy rzemieślnik z Verony wyruszył do Ameryki Północnej. Zachwyciła go nieokiełznana przyroda tych wyjątkowych miejsc. Lumberjack stał się prawdziwą ikoną we Włoszech w latach 80. Połączenie natury z praktycznym, prostym produktem jest współcześnie proponowane z bardziej modowym podejściem mającym na celu zdefiniowanie nowego stylu, który jest interpretacją tradycyjnych wartości w nowoczesny i współczesny sposób.

Labellamafia

LABELLAMAFIA - to marka, która narodziła się w Brazylii. I to pochodzenie, nastrój, kolory, klimat Rio De Janeiro widoczne są w każdym produkcie. Labellamafia to styl życia! Łączy zdrowie, dobre samopoczucie i styl, aby inspirować #HardCoreLadies. Ten sposób myślenia zainspirował Alice Matos – kulturystkę, modelkę i w końcu założycielkę marki Labellamafia, do osiągnięcia wyznaczonych celów. Marka skierowana jest do odważnych kobiet, które nie boją się wyróżnić. Jest dla tych, którzy zwracają uwagę na jakość produktów.

Więcej informacji o marce znajdziesz tutaj

Diadora

DIADORA - narodziła się w 1948 roku we Włoszech. Jest czymś więcej niż marką i zdecydowanie więcej niż samym „produktem”. Myślenie o ofercie w wydaniu Diadory to koncentracja idei, pasji i wizji. Dzięki nowym właścicielom firma powraca do czołówki światowych marek sportowo-lifestyle’owych. Oferta Diadory dzieli się na 3 kolekcje: ACTIVE to wyraz sportowej tożsamości marki. SPORTSWEAR – linia dedykowana młodym pasjonatom miejskim, którzy nie boją się siebie. HERITAGE – charakteryzuje się zarówno znakomitym kunsztem jak i nowoczesnym stylem.

Więcej informacji o marce znajdziesz tutaj

Skechers

SKECHERS - MMSport w swojej ofercie posiada plecaki oraz skarpety tej już kultowej marki. Skarpety Skechers wykonane są z wysokiej jakości bawełny, która dzięki specjalnym włóknom ma właściwości antybakteryjne i skutecznie zwalcza bakterie, pleśnie i grzyby, zapobiegając przy tym przykrym zapachom. Plecaki Skechers nadadzą się zarówno do codziennego użytkowania w pracy jak i w szkole. Nowe kolekcja jak i jej wzornictwo odpowiada na potrzeby konsumentów i odnajduje się na szybko zmieniających się rynkach.

Więcej informacji o marce znajdziesz tutaj

Gumbies

GUMBIES - markę założył Australijczyk Michel Maurer, dla którego wolność oraz przygoda były podstawowymi wartościami. Miał jedno marzenie - stworzyć idealnego flip-flopa, który jednocześnie korespondowałby z wyznawanymi przez niego wartościami. Wykorzystując naturalne materiały oraz piankę EVA, Michel stworzył flip-flop idealny – Islander. Obecnie marka Gumbies cieszy się powodzeniem na całym świecie, podkreślając minimalizm i ekologię.

Więcej informacji o marce znajdziesz tutaj

Certified London

BOATILUS - to rodzinny producent ekologicznych i biodegradowalnych kaloszy, sandałów i butów zimowych z tradycją obuwniczą sięgającą 1810 roku. Marka pod nazwą Boatilus funkcjonuje od 2000 roku. Utworzyła ją para rodziców, którzy odpowiedzieli na potrzebę, która pojawiła się na rynku. Produkty Boatilus są wynikiem zgromadzonych doświadczeń zawodowych i osobistych. Buty dla najmłodszych projektowane są z nutką oryginalności i pomysłowości.

Więcej informacji o marce znajdziesz tutaj

Kickers

KICKERS - to globalna marka modowa, tworząca dla pokoleń miłośników muzyki i mody od czasu jej powstania w 1970 roku. Marka została stworzona przez Daniela Raufasta, francuskiego projektanta mody, który chciał stworzyć obuwie pasujące do dżinsów. Buty tworzone są z świetnej jakości materiałów takich jak nubuk, skóra licowa czy naturalna guma. To właśnie ta jakość i dbałość o szczegóły sprawiła, że marka odniosła natychmiastowy sukces. Mimo, że DNA marki to głownie modele dla dorosłych, marka rozwinęła również szeroką gamę produktów dla najmłodszych.

Więcej informacji o marce znajdziesz tutaj

Hawkers

HAWKERS – hiszpańska marka od początku swojego istnienia wyznaczyła sobie jasny cel. Chciała, aby wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne mogły być dostępne dla każdego. Założeniem marki było stworzenie ponadczasowych okularów zgodnych z najnowszymi trendami w modzie. Hawkers to również szeroka gama okularów sportowych: na rower, do biegania oraz gogli narciarskich. Wysoka jakość szkieł wyposażonych standardowo w filtr UV, doskonałe dopasowanie i nowatorskie materiały, z których wykonane zostały oprawki zapewnią odpowiednią ochronę dla oczu przez długi czas aktywnego użytkowania.

Więcej informacji o marce znajdziesz tutaj

 

Dane firmy:

MM-SPORT MACIEJ MACIANTOWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Ul. Krakowiaków 12

32-060 Kryspinów

NIP: PL6772012615

KRS: 0000793790

W przypadku zaintersowania sprzedażą hurtową zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi handlowcami:

Karol Bujak

LIFESTYLE CATEGORY MANAGER

+48 512 459 838

karol.bujak@mmsport.pl

Łukasz Szafron

SPORT CATEGORY MANAGER

+48 500 433 808

lukasz.szafron@mmsport.pl

Michał Bakota

LIFESTYLE CATEGORY MANAGER

+48 505 368 535

michal.bakota@mmsport.pl

pixel