0,00 zł

Nerki

ilość produktów: 13

Nerki

Pewne akcesoria w świecie sportu zostały okryte ogromną sławą. Z pewnością takim akcesorium są nerki – saszetki na ramie bądź pas, które zyskały popularność już dziesiątki lat temu. Tak naprawdę nerki były noszone w przeszłości nie tylko przez sportowców, ale również przez osoby, które chciały zapewnić sobie unikatowy styl, klasę i wygodę przenoszenia swoich najważniejszych, najdrobniejszych rzeczy.

Nerki sportowe – odrobina historii

Nerki sportowe damskie bądź nerki sportowe męskie czy nawet nerki sportowe unisex – wszystkie one mają bardzo bogatą historię. Nosiły je ikony mody, od których wszystko się rozpoczęło. Bardzo dobrym przykładem jest Bella Hadid, która posiadała saszetki w kolorze czerni, z którymi nie rozstawała się na krok. Z czasem sławę na saszetki podłapały największe światowe firmy modowe takie jak Gucci tworząc bardzo drogie i ekskluzywne nerki – saszetki dla kobiet i mężczyzn.

Saszetki męskie i saszetki damskie – wygląd , wygląd i jeszcze raz wygląd

Można powiedzieć, że użytkowanie saszetek typu nerki było bardzo popularne z różnych względów. Jednak jak to jest w świecie mody – wszystko rozpoczęło się od wyglądu. Wygląd saszetek mógł być dopasowany do każdej stylizacji stanowiąc modny dodatek. Niegdyś stały się one ciekawą alternatywą nawet dla klasycznych torebek damskich! Projektanci tworzyli saszetki w rozmaitych kolorach i strukturach sprawiając, że potrafiły naprawdę wpadać w oko – i tak jest do dziś!

Saszetki typu nerki – bo liczy się funkcjonalność!

Oprócz wyglądu liczy się oczywiście funkcjonalność. Saszetki męskie typu nerki były noszone w celu posiadania wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy w zasięgu wzroku. Czasem w nerkach znajdowały się ogromne kwoty pieniędzy, kluczyki do luksusowych samochodów czy klucze do swojego mieszkania. Wiele osób chciało mieć tak ważne rzeczy zawsze na widoku – pod ręką. W końcu złodzieje cały czas czyhają na chwilę nierozwagi właścicieli drogocennych przedmiotów. Nerki w bardzo sprytny sposób utrudniły im sprytne kradzieże torebkowe czy też kieszonkowe.

Nerki sportowe – wygoda podczas każdej aktywności fizycznej

Wygoda i komfort podczas aktywności fizycznej to bardzo ważne cechy, które po prostu trzeba sobie zapewnić. Nikt chyba nie mógłby w pełni cieszyć się treningiem mając z tyłu głowy, że muszą pilnować kluczy do domu, telefonu czy portfela. Wraz z nerkami sportowcy mogą swobodnie biegać, chodzić po górach czy jeździć na rowerze bez obaw o wszystkie te rzeczy! Cały czas posiadają je na widoku przypięte do swojego ciała. Nerki sportowe posiadają specjalne paski, które są regulowane pod ciało każdej osoby. W wyniku tego są uniwersalne i mogą być dopasowane do każdego. Wystarczy tylko sprawnie zmniejszyć/wydłużyć długość paska i zapiąć go na wygodny klips. To wszystko! Jak nosić nerki – saszetki? Są różne sposoby na noszenie nerek. Jedne z nich są klasyczne, a drugie bardziej innowacyjne. I tak można znaleźć osoby, które noszą swoje nerki na oba z tych sposobów. Pierwszym z nich jest klasyczne noszeni nerki w poprzek pasa. Jest to podstawowy sposób na noszenie nerki, który widoczny jest w wielu sklepach, w których oferowane są tego typu saszetki. Ten sposób daje sporo swobody – w każdym momencie można jedną ręką otworzyć nerkę, a drugą wyciągnąć z niej najpotrzebniejsze rzeczy. Innym sposobem noszenia nerki jest przepasanie jej w poprzek ciała i noszenie na ramieniu. Jest to bardziej ekstrawagancki sposób noszenia nerki, który przeznaczony jest bardziej dla osób użytkującej nerkę w bardziej lifestylowy sposób.

Podsumowanie

Dobrej jakości saszetki sportowe to podstawa. Takie akcesoria pochodzą od sprawdzonych marek, które obdarzone są ogromnym zaufaniem i sporą historią. W świecie sportu najbardziej popularne są nerki Nike, nerki Diadora czy nerki Under Armour, które można kupić w sklepie internetowym MMsport. Warto pozyskiwać je od pewnych dystrybutorów – wtedy każdy klient wie, że jego produkty będą pochodzić z sprawdzonego źródła wolnego od chińskich podróbek.

pixel