0,00 zł

Śniegowce chłopięce

ilość produktów: 61

Śniegowce chłopięce

Zima jest okresem, w którym bardzo łatwo jest złapać przeziębienie. Dlatego też bardzo ważne jest odpowiednio się do niej przygotować. Dla naszych pociech śnieg jest nie lada gratką, ponieważ mogą oddać się zimowym zabawom. Jednak przed wyjściem na śnieg warto jest zadbać o odpowiedni strój, a przede wszystkim buty, które powinny chronić przed zimnem i dostawaniem się do nich śniegu.

Śniegowce idealnym rozwiązaniem

Aby być gotowym na zimę nasze dziecko powinno być wyposażone w śniegowce, które podczas zabaw czy drogi do szkoły w czasie zimy będą go chroniły przed śniegiem i ujemnymi temperaturami. Jest to niezwykle ważne, ponieważ zima jest okresem dużo częstszych zachorowań, niż w innych okresach roku. Dlatego też odpowiedni dobór obuwia będzie bardzo ważny. Musimy pamięć, że zimowe temperatury nie rozpieszczają, więc śniegowce chłopięce będą idealnym zakupem. Ogromną zaletą tych butów jest ich przeznaczenie. Chłopcy będą mogli wyjść w nich zarówno na spacer po mieście, jak i zabawy w pokrytym śniegiem lesie. /span>

Idealne śniegowce, czyli jakie?

Wybór odpowiednich śniegowców chłopięcych jest kluczowy podczas zakupów. Ważne jest, aby buty spodobały się naszemu dziecku, ale przede wszystkim najważniejsze jest, aby te spełniały swoje zadanie – czyli chroniły stopę naszego chłopca przed ujemnymi temperaturami i śniegiem. Aby zapewnić odpowiednią ochronę śniegowce chłopięce powinny mieć wyższą cholewkę, która będzie chroniła stopę przed wpadaniem do niej śniegu. Jest to niezwykle ważne, w szczególności podczas spacerów po zaśnieżonych parkach, czy też w trakcie zabawy z przyjaciółmi. Wtedy nasza pociecha będzie się skupiała na miłym spędzeniu czasu i nie będzie myślała o wpadającym do butów śniegu. Dlatego też tutaj z pomocą przyjdą śniegowce, które ten śnieg zatrzymają na wierzchu. Śniegowce powinny być ocieplane, aby te chroniły chłopca przed zimnem. Jest to bardzo ważne, ponieważ podczas zimy w dużej mierze przeważają ujemne temperatury. Podczas takich warunków dobrze jest odpowiednio przygotować chłopca do wyjścia, aby ten podczas spaceru nie zmarzł. W zimie dużo łatwiej jest o przeziębienie, dlatego też należy jak najbardziej minimalizować ryzyko choroby.

Wiązanie idealne dla dzieci

Sznurowanie sznurówek dla naszych pociech może być nie lada wyzwaniem, w szczególności podczas zimowych zabaw z przyjaciółmi. Dlatego też specjalnie dla nich przygotowaliśmy idealne rozwiązanie – buty na rzepy i sznurowanie typu bungee, które pomaga utrzymać obuwie na stopie bez konieczności każdorazowego wiązania. Te dwa typy trzymania na stopie butów są idealnym rozwiązaniem dla naszych pociech. Ponieważ nie będą one miały problemu ze sznurowaniem za każdym razem butów, co dla dziecka może być niezwykle uciążliwe, a dzięki tym rozwiązaniom wkładanie i zdejmowanie śniegowców będzie znacznie prostsze.

Śniegowce do zadań specjalnych

Podczas ekstremalnych zimowych temperatur i mnóstwa śniegu najlepiej sprawdzą się śniegowce do zadań specjalnych, które sprawdzą się w bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Naprzeciw wychodzi KEEN, który stworzył śniegowce, dzięki którym naszym pociechom będzie się jeszcze lepiej szalało w ferworze zabawy w zaspach. KEEN SNOW TROLL WP jest komfortowym obuwiem, które zapewni naszym pociechom ciepło i ochronę przed wilgocią. Dzięki ocieplinie KEEN.WARM, która utrzymuje ciepłą stopę chłopiec będzie mógł szaleć podczas zimowych zabaw, ponieważ ta chroni do -40°C. Bardzo ważna w bucie jest również technologia KEEN.DRY, czyli wodoodporna i oddychająca membrana, która zapewnia komfort i ochronę przed wilgocią, dzięki czemu nasza pociecha będzie mogła spokojnie oddawać się zimowym szaleństwom bez obawy o przemoczenie skarpety.

pixel