0,00 zł

Boatilus

ilość produktów: 83

Boatilus to rodzinny producent ekologicznych i biodegradowalnych kaloszy, sandałów i butów zimowych z tradycją obuwniczą sięgającą 1810 roku. Marka pod nazwą Boatilus funkcjonuje od 2000 roku. Utworzyła ją para rodziców, którzy odpowiedzieli na potrzebę, która pojawiła się na rynku. Produkty Boatilus są wynikiem zgromadzonych doświadczeń zawodowych i osobistych. Buty dla najmłodszych projektowane są z nutką oryginalności i pomysłowości.

EKOLOGICZNY PROCES PRODUKCJI

Producent przywiązuje dużą uwagę do jakości, a w szczególności do składu chemicznego materiałów. W produkcji nie wykorzystuje się ftalanów, fenoli czy lateksu. Preferowane są materiały wyprodukowane w Europie, nadające się do recyklingu. Dzięki stworzeniu specjalnego polimeru od 2008 roku wyprodukowano pierwsze ekologiczne kalosze, w 100 % nadające się do recyklingu.

RODZICE WSPIERAJĄ RODZICÓW

Jako rodzice i twórcy butów od 7 pokoleń, Boatilus zdobył doświadczenie i wiedze o tym, czego potrzebują dzieci. Dzięki temu projektuje wszystkie sandały, kalosze i śniegowce tak, aby pasowały do anatomii i wrażliwości dziecięcych stóp. Producent wykorzystuje technologie, które wspierają rodziców i ich pociechy takie jak: antybakteryjna powłoka, amortyzacja Anti Shock, perfumowane produkty.

DLA MAŁYCH POSZUKIWACZY PRZYGÓD

Swoboda, wygoda i bezpieczeństwo. Wszystko, czego potrzebują dzieci w czasie najlepszej zabawy, w każdych okolicznościach przyrody.

Sandały
Śniegowce
Kalosze
pixel