0,00 zł

Kapcie damskie

ilość produktów: 31

Kapcie damskie

Po ciężkim dniu w pracy, w szkole czy na studiach czasem chce się po prostu przyjść do domu, ubrać wygodne ciuchy i odpocząć na sofie. Jednak często w zimowe wieczory, kiedy temperatura za oknem nie rozpieszcza nawet we wnętrzu mieszkania jest chłodno. Najbardziej cierpią stopy, które są bardzo podatne na chłód i zmiany temperatur. Szczególnie kobiety poszukują obuwia domowego, które zarówno ogrzeje ich stopy jak i zapewni im wygodę. Ciepłe kapcie damskie są w takiej sytuacji jedynym wybawieniem. Sklep MMsport posiada bogatą ofertę kapci przeznaczonych dla kobiet, które sprostają wymaganiom nawet największych zmarzluchów.

Kapcie damskie z futerkiem Gumbies z niską cholewką (outback)

Kapcie damskie z futerkiem Gumbies są jednymi z najwygodniejszych i najcieplejszych kapci jakie zostały tylko stworzone. Posiadają bardzo proste zakładanie. Ze względu na odcięty tył pięty wystarczy tylko włożyć do nich stopę, aby czuć się w pełni komfortowo. Całe kapcie damskie Gumbies złożone są z bardzo trwałych materiałów, które jak producent mówi ,,Zostały stworzone, aby zabrać je dalej niż taras własnego domu”. Oznacza to, że podeszwa nie jest pierwszą lepszą podeszwą podrzędnych kapci, które rozpadłyby się przy pierwszym lepszym kontakcie z twardą powierzchnią. To bardzo trwała, elastyczna i dobrze amortyzująca guma, w której chodzenie jest czystą przyjemnością! I to wszystko postępując w zgodzie z naturą – składniki kapci damskich Gumbies zostały wytworzone z biodegradowalnych, porecyklingowych materiałów. Dlatego opisywane kapcie damskie są prawdziwą gratką dla osób ceniących sobie wygodę, komfort i dbanie o przyrodę. Wkładki wewnętrzne zbudowane są z miękkiego, szczotkowanego filcu PET. Dzięki temu są wytrzymałe i nie wycierają się w przeciągu kilku tygodniu użytkowania. Kapcie damskie z futerkiem Gumbies o niskiej cholewce bardzo łatwo dopasować do wielu ,,domowych stylówek”. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, które każda kobieta może wybrać pod siebie.

Ciepłe kapcie damskie Gumbies z wysoką cholewką (brumbies)

Ciepłe kapcie damskie Gumbies z podwyższoną cholewką są jeszcze cieplejszą formą popularnych kapci, które zapewniają jeszcze większy komfort. Dla największych zmarzluchów polecane są właśnie kapcie damskie z podwyższoną cholewką. Wkłada się je jak sztyblety, jednak przypominają je tylko cholewką. To jeszcze większa ilość materiału ogrzewającego, która sięga nie tylko do dolnej strony pięty, ale aż ponad kostkę! Historycznie Gumbies Brumbies zostały zainspirowane z Australii, gdzie bardzo często chodzono w butach z elastycznymi bokami. Bowiem model kapci z wyższą cholewką jeszcze lekko dociska się do stopy sprawiając, że jest jej jeszcze cieplej. Jak to mówią – te kapcie naprawdę rządzą! Niektórzy użytkownicy mówili, że stosują je nawet do chodzenia wokół domu w jesienne czy nawet zimowe miesiące! To świadczy o tym, że naprawdę muszą dawać niezłą izolację termiczną!

Podeszwa i cholewka kapci Gumbies - budowa

Podeszwa kapci Gumbies nie jest byle jaka. To jedyna w swoim rodzaju podeszwa, która wykonana jest z pianki EVA. Jest nie tylko trwała, ale również bardzo dobrze amortyzuje każdy krok dając uczucie lekkości i komfortu użytkowania. Cholewka kapci Gumbies zbudowana jest z przetworzonego PET czyli butelek pochodzących z recyklingu. Dodano tutaj miękki, szczotkowany filc, który jest materiałem bardzo miłym w dotyku – z nim każda stopa otrzyma należyty poziom ciepła, ale i wygody! Bo kobiety kochają miękkie powierzchnie!

Kapcie damskie najwyższych lotów od MMsport

MMsport to sklep oferujący czasem mało znane, ale bardzo dobre marki, na które po prostu trzeba zwrócić większą uwagę! Przykładem jest marka Gumbies, która produkuje najwyższej jakości kapcie, które pokocha każdy domownik potrzebujący odrobinę więcej ciepła – zwłaszcza w jesienne i zimowe dni. Te oraz wiele innych produktów sportowych takich jak odzież czy obuwie dostępne są w innych kategoriach sklepu MMsport, który serdecznie zaprasza do wykonywania zakupów z sprawdzonego źródła!

pixel