0,00 zł

Kapcie męskie

ilość produktów: 28

Kapcie męskie

Kapcie męskie są potoczną nazwą obuwia domowego, które ma zapewnić użytkownikowi komfort i poczucie wygody w swoim własnym zaciszu domowym. Wracając do domu po długim dniu w szkole czy pracy wiele osób marzy, żeby ubrać własne kapcie i odpocząć regenerując własne siły oraz własne stopy. Po całym dniu chodzenia w często obcisłym bądź formalnym obuwiu stopy są bardzo zmęczone, napuchnięte i słabo napowietrzone. Aby dać im odrobinę wygody warto jest postawić na wygodne kapcie męskie, które zbudowane są z szczególnych materiałów i specjalistycznej podeszwy idealnie stworzonej do domowych warunków.

Kapcie męskie Gumbies – charakterystyka produktu

Gumbies to firma, która tworzy obuwie z myślą o komforcie użytkownika. Dlatego ich najpopularniejsze modele to klapki, japonki, sandały czy właśnie omawiane kapcie domowe męskie. W wyniku tego można powiedzieć, że żadna inna firma nie przyłożyła się do zapewnienia wygody użytkowej jak właśnie Gumbies. Kapcie męskie Gumbies są jednocześnie stylowe, ale i wytrzymałe! Przede wszystkim bardzo dobrze wpasowują się w domowe otoczenie, w którym mogą być użytkowane przez lata! Jest to związane z użyciem wysokiej jakości naturalnych materiałów z dodatkiem ekologicznego akcentu, który zdecydowania przyciąga do siebie osoby dbające o dobro natury. Rozpoczynając od podeszwy – jest ona zbudowana z przetworzonej gumy będącej aspektem ekologicznym. Jednak to nie odebrało jej idealnego wyprofilowania, które pasuje do każdej stopy. Guma jest jednocześnie cienka, ale wytrzymała przez co kapcie męskie od Gumbies są bardzo lekkie i odporne na uszkodzenia. Guma amortyzuje wszystkie mikrowstrząsy jednocześnie dbając o podłogi domowe. Czasem bardzo łatwo zarysować panele co często musi kończyć się ich wymianą. Gumowy materiał nie dopuści do takiej sytuacji stając się idealnym partnerem każdej podłogi domowej. Nad podeszwą znajduje się wygodna cholewka poliestrowa z dodatkiem wełny. Nie ma nic lepszego na jesienne i zimowe miesiące, w których ciepłe kapcie są błogosławieństwem. Wełna ze względu na własne unikatowe parametry bardzo dobrze zatrzymuje ciepło chroniąc stopę przed wyziębieniem. Mimo wszystko nie zatrzymuje ona dopływu powietrza do stopy przez co jej skóra nie nabiera wilgoci poprzez wydzielanie potu. Dodatkowo wełna jest po prostu miła w dotyku co jest dodatkowym atutem. Kapcie męskie Gumbies wykonane są z ekologicznych, biodegradowalnych materiałów. Producent wie, że w dzisiejszych czasach należy pomagać przyrodzie na każdym możliwym kroku. Właśnie dlatego opracował idealny system produkcji swojego obuwia, który pozostaje w harmonii z użytkownikiem i naturą.

Ciepłe kapcie męskie – rodzaje

Ogólnie mówiąc kapcie domowe męskie dzielą się na dwie zasadnicze kategorie różniące się od siebie wyglądem i niejako funkcjonalnością. I tak rozróżnia się: -Kapcie męskie z niską cholewką; posiadają one podeszwę i jej połowiczne, przednie zabudowanie. Dzięki temu mogą być wkładane bez użycia rąk jak klapki. Zapewnia to stopom bardzo duży stopień wentylacji i wygodę – jednak niektórym poziom ciepła może nie wystarczać nawet pomimo aplikacji sporej ilości wełny do wnętrza kapci. Są jednymi z najpopularniejszych wyborów znajdujących się w domowych gospodarstwach. -Kapcie męskie z wysoką cholewką; wysokością sięgają za kostkę co stwarza konieczność wkładania ich z użyciem rąk. Jednak dzięki wysokiej cholewce z ściągaczem ilość materiału jest o wiele większa co przekłada się na uzyskanie jeszcze większego ciepła dla swoich stóp. Najlepszy wybór dla osób, których stopy bardzo marzną – zwłaszcza podczas zimy.

Podsumowanie

Ciepłe kapcie męskie są bardzo cenionym wyborem – zarówno przed starszych jak i młodszych użytkowników. Kapcie męskie kojarzą się z domem i odpoczynkiem. Mimo wszystko warto jest dołożyć i zakupić markowe kapcie, które będą służyły na lata, aniżeli pierwsze lepsze kapcie z bazarowego rynku, w których to stopa będzie tylko się pocić. W sklepie MMSport znajdują się idealnie skrojone kapcie przeznaczone do użytku domowego dla każdego mężczyzny szukającego dodatkowej wygody.

pixel