0,00 zł

Outdoor

ilość produktów: 151

Odzież outdoorowa

Bez wątpienia odzież outdoorowa jest wybierana przez bardzo dużą część mężczyzn. Każdy kto lubi aktywność na zewnątrz powinien znaleźć coś dla siebie wśród rzeczy przeznaczonych do outdooru. W końcu aktywność na świeżym powietrzu jest jedną z lepszych form spędzania wolnego czasu. W sklepie MMSport znajdziesz buty i akcesoria idealnie sprawdzające się w takich warunkach.

Czym jest outdoor

Pojęcie to jest bardzo obszerne, lecz jego głównym wyznacznikiem jest spędzanie czasu poza domem, na świeżym powietrzu. Osoby kochające outdoorowe aktywności przede wszystkim wybierają się na piesze wędrówki, spędzają czas na łonie natury i w wolnym czasie prowadzą aktywny tryb życia poza domem. Dla osób ceniących sobie taki właśnie czas powstała specjalna odzież outdoorowa, która musi spełniać wymagania przed nią stawiane. Taka odzież powinna być przede wszystkim wodoodporna, jest to istotne, ponieważ podczas górskich wycieczek pogoda bywa zmienna. Dlatego też jest to bardzo ważny element. Wybierając ubrania do outdooru powinniśmy również zwracać szczególną uwagę na komfort użytkowania tych rzeczy, ponieważ podczas spacerów, bądź też górskich wspinaczek ten jest niezwykle ważny.

Buty trekkingowe

Jeśli wybieramy się na górskie wycieczki specjalistyczne obuwie jest pierwszą rzeczą, w którą powinniśmy się zaopatrzyć. Tylko takie buty zapewniają nam komfort i bezpieczeństwo w terenie, ale także w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Jest to sprawa bardzo istotna, ponieważ przede wszystkim powinniśmy zadbać o nasze bezpieczeństwo planując wypad w góry. Buty trekkingowe powinny być odpowiednio dobrane. Tylko takie obuwie zapewni nam komfort, a wędrówki obejdą się bez bólu i otarć.

Wybierając buty trekkingowe przychodzi czas na decyzję, które z nich będą dla nas lepsze. Jeśli wybieramy się w niższe partie gór, a trasa, którą sobie wyznaczymy nie będzie bardzo wymagająca – lepiej sprawdzą się buty niższe, które gwarantują lepszą oddychalność i przewiewność. Natomiast jeśli wybieramy się na bardziej wymagającą wędrówkę, tutaj zdecydowanie lepszym wyborem będzie but wyższy, który jest sztywniejszy i bardziej stabilny. Jest to niezwykle ważne, ponieważ obuwie powinno zapewniać nam komfort podczas wędrówki, a to odpowiednio dobrane będzie dużo bardziej wartościowe, a także zapewni nam większe bezpieczeństwo.

Przy wyborze butów trekkingowych powinniśmy również zwrócić uwagę na kwestię wodoodporności. Ta bardzo dobrze sprawdzi się w okresie, gdy nasilona jest intensywność deszczów. Wtedy bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup butów trekkingowych z wodoodporną membraną. W swojej kolekcji takie posiada marka KEEN, która ma technologię KEEN.DRY. Jest to odporna na wodę, oddychająca membrana, która zapewnia komfort i ochronę przed wilgocią. Membrana nie przepuszcza wody z zewnątrz, jednocześnie pozwala, aby wilgoć ze środka przedostawała się na zewnątrz buta, pozostawiając przy tym stopę suchą. Jest to idealne rozwiązanie w czasie, gdy nasza aktywność outdoorowa odbywa się w trudnych atmosferycznie warunkach.

Sandały na outdoorowe wycieczki

Jeśli planujemy rekreacyjną wycieczkę bardzo dobrze do tego sprawdzą się sandały, które w swojej ofercie przygotował KEEN. Ich ogromną zaletą jest patent Toe Protectio, który zapewnia ochronę palców podczas wędrówki. Bez wątpienia jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ możemy spacerować i nie martwić się o nasze palce. Dodatkowym atutem sandałów jest wygoda w ich noszeniu, te świetnie sprawdzą się podczas ciepłych dni, a na wędrówkach będziemy odczuwali komfort chodząc w nich.

pixel