0,00 zł

Buty chłopięce

ilość produktów: 1111

Buty chłopięce

Dla chłopca w każdym wieku buty są podstawowym elementem ubioru. Ważne żeby te były wygodne, komfortowe w użytkowaniu i dostosowane dla naszej pociechy. To jakie buty wybierzemy dla naszego dziecka zależy od czynników takich jak pora roku, czy przeznaczenie. Inne buty kupimy na zajęcia wychowania fizycznego, a inne na górskie wycieczki. Kluczowym czynnikiem przy wyborze obuwia chłopięcego powinna być wygoda naszej pociechy.

Buty na co dzień

Dla naszych najmłodszych pociech świetnie sprawdzą się sneakersy, które nie tylko są wygodne, ale i posiadają różne warianty kolorystyczne, dzięki czemu nasze pociechy będą wyglądały stylowo i każdy chłopiec znajdzie swój ulubiony kolor. Dla starszych chłopców świetnie będą nadawały się buty miejskie Native Johnny Treklite Bloom, które będą idealne do wyjść z przyjaciółmi, ale nie tylko. Dzięki swoim właściwościom idealnie sprawdzą się również w terenie. Swoje buty do codziennego użytku przygotował również Keen. Buty miejskie Jasper II dzięki swojej amortyzującej wkładce z korka, która dopasowuje się do kształtu stopy są niezwykle wygodne i zapewnią komfort naszej pociechy. Gdy pogoda nie sprzyja idealnie sprawdzą się kalosze dziecięce, które wychodzą naprzeciw naszym dzieciom, które uwielbiają zabawę w deszczu. Dzięki kaloszom będą mogły spacerować po lesie, skakać po kałużach i bawić się z przyjaciółmi, nie martwiąc się przy tym, że woda dostanie się do butów. W letnie dni dla chłopców idealne będą sandały, które są lekkie i komfortowe w użyciu. Te doskonale sprawdzą się podczas wycieczek zarówno po mieście, jak i w terenie. Będą również idealne na plażę, czy wizytę nad wodą. Sandały są lekkie i przewiewne, dzięki czemu nasze dziecko będzie się w nich dobrze czuło.

Śniegowce – buty do zadań specjalnych

Zima jest okresem, gdzie łatwo o przeziębienia. Gdy spadnie śnieg, a chcemy zadbać by nasza pociecha była zabezpieczona przed zimnem bez wątpienia butami do zadań specjalnych będą śniegowce, które są niezbędne podczas zimowych zabaw. Nasze pociechy uwielbiają zabawy w śniegu, dlatego też zakup śniegowców jest idealny. Dzięki nim chłopcy będą mogli bawić się w śniegu bez obaw, że zmoczą sobie stopy, a rodzice będą spokojniejsi wiedząc, że ich pociechy mają na stopach odpowiednie zimowe buty. Ogromną zaletą śniegowców jest ciepło, które dzięki nim otrzymujemy. W śniegowcach naszym pociechom nie straszne będą ujemne temperatury i duża ilość śniegu.

Buty trekkingowe dla chłopców

Dla chłopców, których pasją są górskie wycieczki idealne będą buty trekkingowe. Niezwykle istotne jest, aby dobrać odpowiednie obuwie do takich wycieczek, a jak wiadomo bezpieczeństwo przede wszystkim. Dlatego też planując górską wycieczkę musimy zaopatrzyć naszą pociechę w buty trekkingowe, które zapewnią przede wszystkim bezpieczeństwo, ale też komfort i wygodę podczas wycieczki. Przy wyborze odpowiednich butów trekkingowych powinniśmy dokładnie zapoznać się z technologiami jakie dany but posiada, aby wybrać odpowiednie dla naszego dziecka.

Buty sportowe

Sport powinien od najmłodszych lat towarzyszyć naszym pociechom, dlatego też powinniśmy dobrać odpowiednie obuwie sportowe do tego przeznaczone. W zależności od tego jaki sport będzie uprawiał chłopiec, do tego powinniśmy dobrać buty. Jest to bardzo istotne, ponieważ inne będą buty biegowe, inne do tenisa, a jeszcze inne do koszykówki. Dlatego też wybór obuwia sportowego wcale nie jest taki oczywisty, a zależy od tego jaką aktywność fizyczną wykonuje nasza pociecha.

pixel