0,00 zł

Sandały damskie

ilość produktów: 107

Sandały damskie

Obuwie musi być bardzo dobrze dostosowane do aktualnej pory roku. W przypadku zimy najczęściej będą to dobrze dobrane śniegowce, które ochronią stopy przed zimnem i wilgocią. W przypadku miesięcy letnich bardzo często jest odwrotnie. Szuka się wtedy przewiewności, dobrej wentylacji i możliwie jak największej odkrytej powierzchni stopy. Najlepszym kandydatem, który spełnia te wszystkie cechy są często niedoceniane sandały damskie. W dzisiejszych czasach producenci stworzyli ogromną ilość wysokiej jakości sandałów, które różnią się od siebie budową i przeznaczeniem. Niewiele osób wie, że istnieją specjalne wykonane sportowe sandały damskie, które sprostają najcięższym wędrówkom górskim.

Sandały damskie – dostosuj model do własnej aktywności

Na pierwszy rzut wędrują sandały damskie typu sportowego. Są idealne na piesze wędrówki po górach czy szlakach turystycznych, ale również długie spacery po asfaltowej, twardej powierzchni. Z tego też względu damskie sandały turystyczne muszą mieć dobrze dobraną podeszwę. Jednocześnie musi ona bardzo dobrze amortyzować wszystkie wstrząsy, które najczęściej wytwarzają się po chodzeniu po najtwardszej powierzchni. Równocześnie w górach bardzo często znajduje się spory wskaźnik wilgotności – dlatego też ważne, aby podeszwa była antypoślizgowa i podwyższyła poziom bezpieczeństwa. W przeciwnym razie chodzenie w sandałach bez powierzchni antypoślizgowej w terenach górskich może skończyć się tragicznie! Jeżeli chodzi o zabudowę to sandały damskie sportowe najwyższej jakości nie do końca przypominają budowę sandałów lifestylowych. Główną różnicą jest bardzo dobre dopasowanie do powierzchni stopy gwarantujące stabilność, ale przede wszystkim zabudowane palce. Nikt chyba nie chciałby doświadczyć jak spadający kamień obija się o odsłonięte palce… Dlatego w górach zabudowa to podstawa! Ceniona marka Keen produkująca sandały sportowe bardzo dobrze zdaje sobie z tych wszystkich wymogów sprawę i tworzy idealnie dopasowane sandały damskie, które będą służyć kobiecie na lata pieszych wędrówek. Najlepszym przykładem jest dodatek technologii Keen Protect, która nie tylko chroni palce u stóp odrobiną zabudowanego materiału. Dodatkowo jest on oblany specjalną gumą, która jeszcze bardziej zabezpiecza przed wstrząsami i urazami. Takie technologie przykładowo można znaleźć w sandałach Keen Clearwater. Jednak to nie koniec! Podczas wędrówek górskich stopa bardzo często mocno się poci. Dokładając do tego wysokie temperatury sandały mogą przyjąć sporo potu i w przyszłości pachnieć mało zachęcająco. Keen pomyślał o tym problemie i zaaplikował w swoim obuwiu powłoki zabezpieczające przed nagromadzaniem się bakterii i drobnoustrojów, które pogarszają zapach obuwia. Jest to dodatkowo bardzo higieniczny aspekt, który również należy docenić.

Sandały damskie płaskie do wody

Wiele osób uwielbia kamieniste plaże twierdząc, że są one najpiękniejszymi plażami na świecie. Aktywność w takich terenach jak pływanie czy nurkowanie nie jest możliwa bez odpowiedniego obuwia. W przeciwnym razie można zranić swoje stopy nie tylko o kamienie, ale również zwierzęta z ostrymi kolcami, które bytują w takich terenach. Dlatego w takich sytuacjach sandały damskie płaskie do chodzenia po wodzie są najlepszym wyjściem. Posiadają wodoodporne komponenty przez co nie rozkleją się po kilku użyciach. Dodatkowo są sandały damskie tego typu są bardzo lekkie przez co nie ograniczają i nie utrudniają ruchów w wodzie.  

Sandały damskie typu lifestyle

Wyjeżdżając na wakacje czy spacerując po rozgrzanym chodniku również przydadzą się sandały. Jest to bardzo uniwersalne obuwie, które jest jednym z najbardziej cenionych na upały. Jednak sandały damskie typu lifestyle odrobinę odbiegają od sandałów sportowych. Przede wszystkim sandały tego typu są dostosowane do stylu miejskiego. Oprócz funkcjonalności muszą jeszcze dobrze wpasować się w otoczenie. Za najwygodniejsze i najbardziej cenione sandały damskie typu lifestyle uważa się sandały zbudowane ze skóry naturalnej. Takie wygodne sandały damskie nie tylko bardzo dobrze odprowadzają wilgoć czy charakteryzują się dobrą wentylacją. Również są odporne na obtarcia, łatwo dopasować je do każdej stylizacji czy zawsze pachną naturalną skórą!   Bardzo ciekawym modelem typu lifestylowego na który warto zwrócić uwagę są sandały Keen Uneek, które zbudowane są tylko i wyłącznie ze sznurówek! To innowacyjna technologia gwarantująca niespotykaną lekkość i najlepszą możliwą wentylacje dla sandałów. Do nich została dołożona niezwykle wygodna podeszwa z pianki, która gwarantuje, że każdy krok będzie czystą przyjemnością!

Sandały sportowe damskie od MMsport

Najwyższej jakości sandały sportowe damskie znajdują się w ofercie sklepu MMsport. Znajdują się tutaj wygodne sandały damskie pochodzące od najbardziej sprawdzonych i cenionych marek na świecie. Jedną z najlepszych na rynku jest marka Keen, ale również warto zwrócić uwagę na Gumbies i Native obecne w MMsport. Każda z tych firm ma doświadczenie, renomę i historię, której można z czystym sumieniem zaufać.

pixel