0,00 zł

Okulary

ilość produktów: 32

Okulary damskie

Okulary damskie są integralnym akcesorium, które wykorzystywane jest przez szerokie grono kobiet. Okulary damskie to pojęcie bardzo szerokie – w sklepach można znaleźć okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne czy sportowe. Sklep MMsport nastawiony jest na aktywność fizyczną stąd okulary damskie obecne w tej ofercie są ukierunkowane właśnie na uprawianie sportu czy komfort użytkowników lifestylowych. Znajdują się tutaj wysokiej jakości przeciwsłoneczne okulary damskie, okulary sportowe czy nawet gogle narciarskie.  

Przeciwsłoneczne okulary damskie

Przeciwsłoneczne okulary damskie przeznaczone do poruszania się po mieście czy wypadów za miasto są bardzo cenione podczas najgorętszych, najbardziej słonecznych miesięcy. Promienie słoneczne intensywnie wpadające do oczu przez cały dzień mogą powodować podrażnienia, ból i zmęczenie – a nikt chyba nie chciałby doświadczyć takich problemów na wyjeździe wakacyjnym czy podczas spotkania ze znajomymi. Oczy są dla człowieka jednym z najważniejszych zmysłów, które niestety nie mają zdolności regeneracyjnych. Dlatego o oczy trzeba dbać! Zakup przeciwsłonecznych okularów na słoneczne dni jest bardzo dobrym ruchem, który poprawia nie tylko komfort poruszania się po ziemi, ale także ruchem chroniącym oczy przed nadmiernym promieniowaniem. Wybierając przeciwsłoneczne okulary damskie warto zwrócić uwagę zarówno na ich wygląd, który powinien być bardzo dobrze dopasowany do twarzy jak i jakość szkieł. Rodzaj szkieł będzie decydował o funkcjonalności okularów – dlatego lepiej wybierać markowe okulary jak okulary damskie Hawkers, które posiadają wszystko co najlepsze dla każdej pary oczu!   Podczas wyboru okularów bardzo ważna jest powłoka antyrefleksowa, która ogranicza ryzyko odbijania się promieni świetlnych, które i tak mogłyby oślepić użytkownika okularów. Bardzo ważny jest odpowiedni filtr UV z marginesem UV 400, który pochłania promieniowanie słoneczne dochodzące w słoneczne dni nawet do wartości 380. Wybierając okulary podczas prowadzenia samochodu bardzo ważne jest dołożenie polaryzacji neutralizującej oślepiające odbicia, których na drodze znajduje się bardzo dużo. Ostatnie to kształt oprawek dostosowany do wielkości twarzy – warto jest dobrze je dopasować w taki sposób, aby oczy znajdowały się mniej więcej na środkowej części szkieł.  

Kolor szkieł, a funkcjonalność okularów przeciwsłonecznych

Kolor szkieł okularów Hawkers znajdujących się w ofercie sklepu MMsport jest bardzo różnorodny. Dzięki temu każda klienta może dopasować okulary damskie do swoich potrzeb. Jednak nie chodzi tutaj o aspekt wizualny, ale o funkcjonalność o czym wiele osób zapomina! Okulary przeciwsłoneczne damskie z brązowymi szkłami bardzo dobrze zatrzymują niebieskie światło, które potrafi oślepić każdego. Sprawia, że kontrast jest lepszy, a osoba widzi ,,ostro” przedmioty nawet w sytuacji, gdy słońce świeci bardzo mocno. Pomarańczowe szkła są idealne dla osób, które bardzo często korzystają z okularów gdy zachodzące słońce znajduje się na wysokości horyzontu. Poprawiają również kontrast widzenia po zmroku przez co są bardzo cenione przez kierowców pojazdów. Szare szkła są jednymi z najbardziej uniwersalnych i przez to najczęściej wybieranych szkieł. Nie zmieniają kolorów i dobrze ,,przesyłają” obraz do mózgu bez żadnych udoskonaleń.  

Przeciwsłoneczne okulary sportowe

Damskie okulary sportowe chroniące przed słońcem są bardzo często wybierane przez osoby aktywnie uprawiające sport na powietrzu podczas gdy słońce bardzo mocno świeci. Bez okularów przeciwsłonecznych większość sportowców nie mogłaby efektywnie uprawiać swojej dyscypliny przez ryzyko chwilowego ,,oślepnięcia” w najbardziej istotnych momentach. Żaden sportowiec uprawiający siatkówkę plażową, tenis ziemny czy lekkoatletykę nie wyobraża sobie sytuacji, w której traci widoczność nawet na sekundę. Przeciwsłoneczne okulary sportowe Nike dostępne w MMsport są jednymi z najbardziej zoptymalizowanych okularów pod kątem każdego sportowca. Mają dobrze dobrany kształt i bardzo stabilnie leżą na twarzy nie zmieniając swojej pozycji nawet podczas dynamicznych ruchów czy odskoków.  

Gogle narciarskie dla kobiet

Gogle narciarskie w odróżnieniu od innych okularów obecnych w zestawieniu przydają się tylko w zimie. Gogle narciarskie chronią oczy przed dostającymi się do nich drobinkami śniegu i zimnym wiatrem, który jest bardzo intensywny zwłaszcza podczas ekstremalnych zjazdów ze stoków narciarskich. Czy to narciarz czy snowboardzista – każdy z nich ma na sobie gogle narciarskie dopasowane do swoich potrzeb! Bez nich widoczność na stoku byłaby znacznie ograniczona co z pewnością przełożyłoby się na bezpieczeństwo i wygodę każdego zimowego sportowca.   

Okulary damskie od MMsport!

MMsport to sklep, który oferuje najwyższej jakości okulary damskie przeznaczone do różnych aktywności. Okulary Hawkers – stylowe, dobrze dopasowane, idealne na wyjścia na miasto czy odpoczynek nad wodą. Okulary damskie Nike – przeznaczone do uprawiania sportu na najwyższym poziomie. Czego chcieć więcej? 

Zobacz również:

pixel