0,00 zł

Gogle narciarskie / snowboardowe

ilość produktów: 1

Gogle narciarskie/snowboardowe

Na świecie istnieje ogromna ilość fanów zimowego szaleństwa. Kiedy już każda osoba zgromadziła cały potrzebny zimowy sprzęt często okazuje się, że zapomniały o bardzo ważnym akcesorium. Są nimi gogle narciarskie, których odpowiedni dobór gwarantuje pełne czerpanie przyjemności z uprawiania sportów zimowych. Bardzo często w górach aura jest zmienna – raz pada śnieg, raz niebo ogarniają gęste, ciemne chmury, a raz słońce bardzo mocno świeci na nieskazitelnym błękicie. Oprócz warunków wizualnych dochodzi również ochrona oczu, które podczas dużych prędkości zjazdowych są bardzo narażone. Dlatego gogle narciarskie/snowboardowe na takie warunki to podstawa!

Gogle narciarskie/snowboardowe Hawkers

Firma Hawkers, której produkty dostępne są w sklepie MMsport produkuje najwyższej jakości produkty przeznaczone dla amatorskich jak i zawodowych sportowców. Google są zbudowane z bardzo komfortowej ramki idealnie dopasowującej się do twarzy. Dodatek gąbki gwarantuje, że na twarzy nie pozostaną bolesne ślady przez co użytkowanie z gogli jest czystą przyjemnością. Szkła posiadają powierzchnie przeciwmgielną dzięki czemu nawet podczas najgorszych warunków na stoku widoczność jest bardzo wysoka. Aby zapewnić dopływ powietrza po górnej stronie gogli znajdują się kanały wentylacyjne sprawnie wprowadzające i odprowadzające tlen. Boki okularów składają się z termoplastycznej ramy, która jest bardzo odporna na uderzenia i wstrząsy. Dzięki temu nawet podczas groźnych upadków gogle są do nich bardzo dobrze przygotowane. Największym atutem są szkła, które nie parują i są bardzo elastyczne przez co widoczność jest bardzo dobra. Kolejnym atutem szkieł gogli Hawkers jest możliwość zamiany szkła na inne!

Gogle Hawkers – bo kolor szkieł ma znaczenie!

Gogle Hawkers są bardzo dobrze przystosowane do zmieniających się warunków środowiska. Ich szkła mogą zostać wymieniane przez co gogle mogą być jeszcze lepiej dostosowane do śniegu, mgły czy czysto słonecznych warunków. Profesjonaliści bardzo cenią sobie tego typu produkt – nie muszą nosić ze sobą różnych rodzajów gogli. Wystarczy kilka szkieł i jedna para funkcjonalnych gogli Hawkers! Kolor szkieł ma ogromne znaczenie podczas jazdy. W przypadku doboru szkieł żółtych i pomarańczowych przepuszczają one do około 40% światła. Dzięki temu bardzo dobrze nadadzą się na jazdę w pochmurne dni. Podobnie szkła typu bursztynowego oraz złotego. Dobór szkieł białych (bezbarwnych) powinien być dobierany tylko i wyłącznie podczas jazdy o zmroku, kiedy słońce już dawno schowało się za horyzontem. Jest to związane z przepuszczalnością światła, która w przypadku białych szkieł wynosi nawet 80%! Z kolei przeciwnie – szkła czarne powinny być wybierane w najbardziej słoneczne, bezchmurne dni. Przepuszczanie światła wynosi około 13% dlatego sportowiec ogranicza wtedy do minimum ryzyko oślepienia, które mogłoby negatywnie wpłynąć na bezpieczeństwo jego jazdy. Różnorodne modele gogli Hawkers, które są jednymi z najlepszych i najbardziej funkcjonalnych produktów tego typu na rynku obecne są w ofercie sklepu MMsport! Wybierz pewny i sprawdzony produkt, aby czerpać 100% radość z każdego zjazdu.

pixel