0,00 zł

Nerki

ilość produktów: 9

Nerki damskie

Czasem podczas uprawiania aktywności fizycznej bądź wyjść ze znajomymi nie chce się zabierać całego plecaka bądź mało wygodnej torebki, która ma pomieścić kilka drobnych akcesoriów. Na szczęście istnieją lepsze alternatywy, z których warto skorzystać. Jednymi z nich są nerki damskie obecne w sklepie MMsport. Nerki damskie damskie to inna nazwa saszetek, które oplata się wokół pasa. Ich zadaniem jest komfortowe przechowanie najważniejszych, drobnych akcesoriów, które chce się ze sobą zabrać na różne aktywności.

Nerki damskie – funkcjonalne akcesorium na różnorodne okazje

Chcesz zabrać ze sobą portfel, klucze, słuchawki i telefon, a nienawidzisz nosić ich w kieszeni? Nerka damska jest idealnym akcesorium, w którym można zmieścić wszystkie te rzeczy i mieć je cały czas na oku. W wyniku tego wszystkie są zabezpieczone i zawsze znajdują się pod ręką! Nerki damskie są najgorszym utrapieniem złodziei, którzy chcą za wszelką cenę ukraść czyjeś drogocenne rzeczy. Nerki oplatane są wokół pasa zawsze znajdując się na widoku użytkownika – dlatego przechowywanie rzeczy w nerce jest bardzo bezpieczne. Najczęściej zabiera się ją na różnorodne wyjazdy typu wakacje bądź wyjścia na miasto ze znajomymi. Mimo wszystko nerki damskie mogą być również bardzo cennym akcesorium, które pomaga uprawiać sport! Łatwo wyobrazić sobie sytuację, w której trzeba wziąć klucze do domu, telefon czy odtwarzacz MP3 i słuchawki. Takie akcesoria cały czas podskakujące w kieszeniach od spodni potrafią być bardzo denerwujące odbierając radość z uprawiania sportu. Nerka damska jest najlepszą alternatywą na taką sytuację! Wystarczy włożyć wszystko i zasunąć w nerce, którą można przewiązać wokół pasa i w komfortowy sposób uprawiać swój ulubiony sport.

Nerka damska – najlepszy atrybut streetwearowej stylizacji!

Nerka damska może być nie tylko bardzo pomocna w uprawianiu sportu, ale również może stanowić element streetwearowych stylizacji. W dzisiejszych czasach takie dodatki są bardzo cenione i lubiane przez wiele osób kochających miejski styl. Można je nosić na różne sposoby. Bardzo często ubierane są klasycznie – jako przewiązane wokół pasa. Jednak wiele gwiazd i osób wyznaczających trendy również nosi nerki przewiązane wokół ramienia! Jest ciekawy sposób na noszenie nerki, która wtedy znajduje się w okolicach klatki piersiowej.

Nerki damskie od Nike

Nike jest światową marką, której chyba nie trzeba przedstawiać. Produkuje ona szereg różnorodnych produktów takich jak odzież, obuwie czy akcesoria sportowe – w tym nerki damskie. Bardzo klasyczną i uniwersalną saszetką jest nerka Nike Challenger Waist Pack Small, która obecna jest w sklepie MMsport. Charakteryzuje się czarnym kolorem i minimalistyczną wstawką marki Nike, która ma komponentę odblaskową. Dzięki temu uprawiając sport na powietrzu po zmroku można w bezpieczniejszy sposób poruszać się po asfalcie czy kostce brukowej – przykładowo podczas biegania. Tylny panel nerki Nike jest wyposażony w siateczkową powierzchnię, która bardzo dobrze przepuszcza tlen i nie obciera ciała. Dzięki temu pod nerką nie gromadzi się nadmierna ilość potu. Jest idealna na trening – i nie tylko! Inną propozycją od renomowanej marki Nike jest Nerka Nike Pack, która idealna jest dla osób często używających telefonu podczas aktywności fizycznej – choćby do wybierania swoich ulubionych piosenek. Często chce się wybrać bądź przełączyć dany utwór jednak telefon znajduje się wewnątrz nerki. Trzeba go wyciągnąć i odblokować co może wiązać się z koniecznością zatrzymania się podczas aktywności. Wypadnięcie z rytmu biegowego nie jest czymś lubianym przez sportowców dlatego Nike opracował dodatek zamykanej przegrody na telefon z dostępem do ekranu dotykowego, który na bieżąco można kontrolować. Dodatek systemu stabilizacyjnego gwarantuje, że saszetka nie będzie wykonywała nadmiernych ruchów podczas biegu przez co będzie wygodna i niezawodna w każdej sytuacji!

Nerki damskie od Under Armour

Under Armour to amerykańska marka, która również posiada ogromną renomę. Tutaj warto przytoczyć model Under Armour Flex Waist Bag, który jest saszetką nieco większą od poprzedników. Jest idealna dla osób poszukujących saszetki miejskiej, w której może zmieścić się jeszcze więcej cennych akcesoriów, które zawsze mogą być pod ręką. Posiada nie tylko zapinaną komorę główną, w której znajdują się przegródki organizacyjne, ale także izolowaną kieszeń boczną, w której można nawet przetrzymywać butelkę wody! Idealna na spędzanie długich godzin na powietrzu w sytuacji, kiedy wzywa pragnienie. W przypadku nerek Under Armour wyposażone są w technologie UA Storm, która gwarantuje wodoszczelność w najbardziej deszczowych warunkach. Dlatego w sytuacji, kiedy nagle zerwie się ulewa nie musisz martwić się o przemoczenie wszystkich rzeczy znajdujących się we wnętrzu nerki. Obudowa Under Armour wytrzyma nawet takie niesprzyjające warunki! Innym przykładem jest ciekawa, mniejsza nerka Under Armour Flex Speedpocket Run Belt przeznaczona z myślą o biegaczach. Jest o wiele mniejsza i bardziej elastyczna od poprzednika przez co każdy biegacz może idealnie dopasować ją do obwodu ciała, do którego ściśle przylega. Zmieści się tutaj kilka drobiazgów jak telefon czy klucze do domu. Posiada ona zielony, jaskrawy kolor z odblaskowymi wstawkami idealnie sygnalizującymi pozycję biegacza w trakcie uprawiania sportu po ciemku – bo liczy się bezpieczeństwo! Te i wiele innych modeli nerek najlepszych marek dostępnych jest w sklepie MMsport!

pixel