0,00 zł

Stroje kąpielowe

ilość produktów: 8

Stroje kąpielowe

Stroje kąpielowe dla kobiet są czymś w rodzaju świętości, którą trzeba posiadać za każdym razem kiedy jedzie się na wakacje na plażę czy miejsce, w którym są obszerne baseny. Stroje kąpielowe damskie posiadają niezliczoną ilość fasonów, spośród których każda kobieta może wybrać ten, który najbardziej będzie pasował do jej preferencji, ale również kształtu/sylwetki ciała.  

Strój kąpielowy Labellamafia

Strój kąpielowy od brazylijskiej marki Labellamafia dostępny w ofercie sklepu MMsport jest szlagierowym produktem, który uwielbia szerokie grono kobiet. Mimo, że jest jednoczęściowy daje sporo dostępu słońca do ciała kobiety przez co może ona zebrać jeszcze więcej promieni słonecznych. Ten strój kąpielowy damski zdecydowanie odbiega normą od tradycyjnych, nudnych strojów sportowych. Ciekawy kształt przechodzący od bioder w górę ciała zdecydowanie potrafi przykuć uwagę. Dodatkowo na nadrukowanym materiale znajdują się emblematy Labellamafia, które określają przynależność do modowego, brazylijskiego ,,gangu”. Strój kąpielowy Labellamafia zbudowany jest z kompozycji poliamidu oraz elastanu, których hybrydowa konstrukcja idealnie sprawuje się na każdym basenie, jeziorze, morzu czy piasku.  

Strój kąpielowy damski – z jakiego materiału powinien być wykonany?

Dobrej jakości strój kąpielowy damski powinien być wykonany z syntetycznych materiałów, które będą bardzo dobrze dopasowywać się do powierzchni skóry kobiety. Jednym z składników strojów kąpielowych damskich, który wykorzystują najlepsze marki jest dobrze dobrany elastan. Z czasem jest coraz lepszy technologicznie i wchodząc w połączenia z innymi materiałami nadaje strojom kąpielowym idealny kształt. Dzięki niemu stroję kąpielowe nawet po dłuższym czasie użytkowania nie odkształcają się i zawsze są elastyczne oraz dopasowane. Z reguły elastan dodaje się w niewielkich ilościach łącząc go z innym materiałem – na przykład poliamidem. Już niewielka ilość elastanu potrafi pozytywnie wpłynąć na jakość całego stroju kąpielowego!   Oprócz elastanu w większej ilości % strój kąpielowy często zawiera poliamid. To bardzo dobrze oddychający materiał wykorzystywany również do tworzenia koszulek termoaktywnych. Jego największymi atutami jest dobre przyleganie do powierzchni ciała przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego stopnia wentylacji oraz oczywiście nadawanie trwałości całej odzieży do pływania. Nikt chyba nie chciałby, aby strój się rozerwał podczas użytkowania.  

Strój kąpielowy jednoczęściowy

Strój kąpielowy jednoczęściowy jest bardzo wygodnym elementem odzieży, który składa się jak sama nazwa wskazuje z jednolitej konstrukcji bez podziału na dół oraz górę. Strój kąpielowy jednoczęściowy najczęściej wykorzystywany jest podczas pływania w basenie. Lekko dociska skórę przez co ciało człowieka posiada bardziej opływowy kształt i lepiej zachowuje się w wodzie. Strój kąpielowy jednoczęściowy gorzej spisuje się podczas wizyt na plaży ze względu na ryzyko nierównego opalenia swojego ciała. Mimo wszystko projektanci walczą i próbują tworzyć stroje jednoczęściowe, które będą nadawały się do opalania – tak jak strój kąpielowy damski Labellamafia dostępny w ofercie MMsport.

Strój kąpielowy dwuczęściowy

Strój kąpielowy dwuczęściowy jest bardzo często wybierany w przypadku chęci złapania promieni słońca i uzyskaniu idealnej opalenizny. Dlatego najczęściej wybierany jest podczas podróży na ciepłe plaże z pięknym morzem. Takie stroje dwuczęściowe są mniej polecane w przypadku wizyt na basenie, w których dana kobieta jest ukierunkowana na ciągłe pływanie. Strój kąpielowy dwuczęściowy może przesuwać się w trakcie pływania będąc o wiele bardziej uciążliwy niż strój kąpielowy jednoczęściowy.   Dla chętnych pań występują różnorodne rodzaje strojów kąpielowych dwuczęściowych. Najczęściej wybierany i najbardziej dostępny jest strój kąpielowy jednoczęściowy typu bikini. Posiadają one klasyczne przywiązanie za pomocą sznureczka bez elementów podtrzymujących czy dodatkowych pianek. Innym rodzajem strojów dwuczęściowych są bardotki, które oplatają biust wokoło pleców bez dodatkowych ramiączek, które umieszczałoby się na szyi. Ostatnim najczęstszym rodzajem bikini dwuczęściowego jest bikini bandeau, które posiada opaskę na piersiach, którą wkłada się przez głowę. Opaska dociskana jest do klatki piersiowej na zasadzie gumek znajdujących się po jej dwóch stronach. Nie ma tutaj żadnych nitek czy sznurków dlatego taki typ stroju kąpielowego nie jest polecany dla kobiet z bardzo dużym biustem.

 

Stroje kąpielowe od MMsport

MMsport jest sklepem internetowym, który oferuje najwyższej jakości odzież i akcesoria dostosowane do potrzeb zarówno każdej kobiety jak i każdego mężczyzny. W przypadku strojów kąpielowych to kobiety potrzebują najwyższej jakości odzieży, w której będą mogły czuć się nie tylko pewnie, ale również zjawiskowo. Labellamafia jest firmą, która produkuje najwyższej jakości odzież dostosowaną dla pewnych siebie kobiet, które wiedzą czego chcą. Więcej sprawdzonych strojów kąpielowych cenionych marek już wkrótce!

pixel