0,00 zł
2022-04-28

BOATILUS - Nowość na sezon 2022! SANDAŁKI

Kolorowe lato w stylu eco? Z marką Boatilus to proste! Najnowsza propozycja francuskiego brandu to przyjazne dla środowiska sandałki dziecięce - lekkie, wygodne, łatwe do zakładania, w 100% nadające się do recyklingu, a w dodatku pachnące cytryną! BIOTY gotowe są na wszystkie wakacyjne przygody!

Sandały BIOTY wyprodukowano z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości, bez użycia ftalanów, fenoli i lateksu, bazując jedynie na surowcach biodegradowalnych. Zapewniają komfort, posiadają antypoślizgową podeszwę, system amortyzacji drgań Anti-shock, antybakteryjną powłokę, która chroni przed rozwijaniem się nieprzyjemnych zapachów, a także anatomiczną konstrukcję dostosowaną do dziecięcych stópek. Te odporne na wodę i słońce buty będą najlepszym przyjacielem Twojego malucha podczas zabaw oraz odkrywania świata. Idealnie sprawdzą się na plaży, w trakcie spacerów po parku czy szaleństw z rówieśnikami. Podaruj swojemu dziecku najlepsze lato – pełne swobody, radości i uśmiechu!

Marka Boatilus do perfekcji opanowała ekologiczne podejście i pomysłowość w tworzeniu butów, czego efektem są BIOTY. Praktyczne. Bezpieczne. Oryginalne.

Sprawdź już teraz na MMSport.pl i wybierz ulubiony kolor! >> Sandałki pachnące latem

Polecane

pixel