0,00 zł
2020-10-23

Diadora Animal Mini Collection

Ponadczasowość i znakomity design w hołdzie naturze - poznajcie Animal Mini Collection. Najnowsza propozycja marki Diadora na sezon FW20 to efekt współpracy z włoskim twórcą Leo Colaccico, który sięgając do DNA brandu, zaprojektował limitowaną serię butów utrzymanych w duchu autentyczności i prawdziwego rzemiosła. Sneakersy stworzone zostały z dbałością o najmniejszy szczegół, dzięki czemu zachwycają jakością wykonania, wykorzystanymi materiałami oraz paletą barw.

Animal Pack z ekskluzywnej linii Heritage, to cztery unisexowe modele, z których każdy nawiązuje swoim wyglądem do jednego z zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt: wilka, niedźwiedzia polarnego, lwa afrykańskiego oraz goryla górskiego. Projekty powstały na kanwie klasyków z lat 80 i 90, umiejętnie łącząc tradycyjną koncepcję z nowoczesnym, wyrafinowanym stylem.

Diadora, jako marka aktywnie wspierająca ochronę środowiska oraz zagrożone gatunki fauny i flory, część dochodów ze sprzedaży sneakersów przekaże na rzecz „Laboratorium przyrody”. Jest to projekt edukacyjny realizowany wraz z Parco Natura Viva –leżącym w północnych Włoszech parkiem dzikiej natury, w którym podziwiać można zwierzęta ze wszystkich stron świata.

Animal Mini Collection –moda made In Italy w trosce o przyrodę. Zobacz >>

Sneakersy Diadora Heritage - Mini Animal Pack.

Polecane

Sneakersy DIADORA ECLIPSE LUPO - 64%

Sneakersy DIADORA ECLIPSE LUPO

Cena regularna: 899,99 zł319,99 złNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 399,95 zł
Sneakersy DIADORA N9000 ORSO POLARE - 68%

Sneakersy DIADORA N9000 ORSO POLARE

Cena regularna: 999,99 zł319,99 złNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 399,95 zł
pixel