Diadora - Ta chwila nadeszła

TA CHWILA NADESZŁA.

MANIFESTO

Nowa ścieżka wypływa z niepowtarzalnego momentu, tej szczególnej chwili: pierwszego kroku. Dziś jest ten czas. Tu i teraz. Przy każdym kolejnym kroku, będziemy Ci towarzyszyć.

Kolekcja ubrań pełna stonowanych barw, nawiązujących do kwestii ekologicznych. Niech motto kolekcji w języku włoskim zainspiruje Cię do zrobienia kroku, przekazania swojej wiadomości i swojego manifestu.

Wybierz swój Manifest

Kolekcja wymyślona, zaprojektowana i wyprodukowana w 100% we Włoszech, wykonana w 100% z bawełny produkowanej odpowiedzialnie, zgodnie z BCI.


Motto kolekcji w języku włoskim zestawione z logo Diadora oraz inspirujące dodatkowe sentencje ukryte wewnątrz ubrań.

THE CALL OF THE CITY

Słyszysz to? To wezwanie miasta. Jesteś gotowy odpowiedzieć i zacząć biec?
Wczesny poranek. Ulice są puste. Miasto milczy.
Wszystko, co możesz usłyszeć to dźwięk Twoich kroków.
Biegnij. Odkrywaj ulice swojego miasta. Znajdź własne tempo. Znajdź swoją drogę do biegania.
Biegaj we własnym rytmie. Przygotuj umysł na kolejne wyzwanie - nadchodzące ze złotym jesiennym słońcem czy srebrnym zimowym porankiem.


Potrzebujesz do tego lekkości i swobody ruchu. Zbuduj swój outfit. Wybierz kurtkę przeciwwiatrową, leginsy, oddychającą koszulkę i buty VOLO z nowej jesiennej kolekcji Diadora. Stworzonej, aby dać Ci przestrzeń do skoncentrowania się na swoich celach.

Sprawdź
B.ICON

Najtrudniejsze bitwy to te z samym sobą i o siebie. Umysł kieruje ciałem. Wiesz, co możesz zrobić i osiągnąć.

Weź głęboki oddech , skup się i zrób krok naprzód. Poczuj się przygotowany, gotowy i zmotywowany, by pokonać każdą przeszkodę, która pojawi się na drodze.

Trenuj z B.ICON

Nigdy się nie poddawaj. Rób kolejny krok. Umiejętność pokonywania wzlotów z pokorą i upadków z odwagą przygotowuje do sukcesów w przyszłości.

pixel