Diadora v2

TA CHWILA NADESZŁA.

MANIFESTO

Nowa ścieżka wypływa z niepowtarzalnego momentu, tej szczególnej chwili: pierwszego kroku. Dziś jest ten czas. Tu i teraz. Przy każdym kolejnym kroku, będziemy Ci towarzyszyć.

Kolekcja ubrań pełna stonowanych barw, nawiązujących do kwestii ekologicznych. Niech motto kolekcji w języku włoskim zainspiruje Cię do zrobienia kroku, przekazania swojej wiadomości i swojego manifestu.

Wybierz swój Manifest

Kolekcja wymyślona, zaprojektowana i wyprodukowana w 100% we Włoszech, wykonana w 100% z bawełny produkowanej odpowiedzialnie, zgodnie z BCI.


Motto kolekcji w języku włoskim zestawione z logo Diadora oraz inspirujące dodatkowe sentencje ukryte wewnątrz ubrań.

VOLO

Każdego dnia stajesz do walki. Każda minuta w mieście jest cenna ze względu na jego chaotyczny charakter. Kiedy jest ciemno i cicho, masz spokój , odosobnienie i czas na refleksję. Co dalej z Twoim życiem, czego pragniesz i jak tam dotrzeć? Kilometr za kilometrem, z każdą mijającą chwilą i krokiem otrzymujesz więcej odpowiedzi na swoje pytania. Każdy krok biegu wyzwala kreatywne myśli i czas na refleksje.

Bądź jak VOLO
B.ICON

Najtrudniejsze bitwy to te z samym sobą i o siebie. Umysł kieruje ciałem. Wiesz, co możesz zrobić i osiągnąć.

Weź głęboki oddech , skup się i zrób krok naprzód. Poczuj się przygotowany, gotowy i zmotywowany, by pokonać każdą przeszkodę, która pojawi się na drodze.

Trenuj z B.ICON

Nigdy się nie poddawaj. Rób kolejny krok. Umiejętność pokonywania wzlotów z pokorą i upadków z odwagą przygotowuje do sukcesów w przyszłości.

pixel