0,00 zł
2021-03-12

Wybierz się na wiosenny trekking

W każdych warunkach i bez względu na pogodę – z marką KEEN jesteś gotowy na wszystkie wyzwania! Dzięki najnowszej kolekcji, która stanowi połączenie funkcjonalności i wszechstronności, bez problemu znajdziesz model dopasowany do Twoich wiosennych planów.

Amerykański brand od lat motywuje do spędzania czasu na świeżym powietrzu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich fanów outdoorowych przygód. Niezależnie od tego, czy zamierzasz przemierzać strome górskie ścieżki, czy przecierać leśne szlaki, buty trekkingowe KEEN będzie Cię wspierać na każdym kroku, zapewniając niezawodną przyczepność i komfort.

Planujesz wędrówki po terenie z niewielkimi przewyższeniami i lekkim ekwipunkiem? Niskie buty trekkingowe to najlepszy wybór. Gwarantują lepszą przewiewność oraz większą swobodę ruchów przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Podczas bardziej wymagających tras niezastąpione będą wysokie buty za kostkę, które stabilizują staw skokowy oraz chronią przed chłodem i wilgocią. Idealnie sprawdzą się na skalistych oraz stromych szlakach, a także wtedy, gdy wybierasz się na wyprawę z większym obciążeniem.

Wiosna to wymarzony czas na turystyczne eskapady, ale też weekendowe spacery po parku czy uliczkach w centrum miasta. Jeśli cenisz komfort zawsze i wszędzie, obuwie trekkingowe KEEN również i w tym przypadku będzie właściwym wyborem. A gdy zrobi się cieplej? Sięgnij po sandały trekkingowe – w sam raz na co dzień oraz podczas rekreacyjnych wycieczek.

Lekkość, trwałość i niezawodność to tylko nieliczne atuty, jakimi odznaczają się buty KEEN.
Sprawdź najnowszą kolekcję obejmującą asortyment dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci i przekonaj się sam, co znaczy jakość poparta nowoczesnymi technologiami z ekologicznym przesłaniem w tle. >>

Buty trekkingowe KEEN z technologią BELLOWS.FLEX
pixel