0,00 zł

Gogle

ilość produktów: 1

Gogle zimowe

Gogle zimowe są obowiązkowym elementem na liście zakupowej osób, które są aktywne w najchłodniejszych miesiącach roku. Mowa tutaj o osobach uwielbiających sporty zimowe uprawiane na białym puchu. Najczęściej gogle zimowe kojarzą się z snowboardzistami bądź narciarzami. Zjeżdżają oni ze stoków dobijając do znacznych prędkości. Podczas padającego śniegu bez gogli płatki podczas zjazdu wpadałyby do oczu co uniemożliwiłoby bezpieczną i przyjemną jazdę. Gogle zimowe mają za zadanie ochronić oczy przed wpadającym śniegiem i zagwarantować 100% frajdę z aktywności na zimowym powietrzu.

Wysokiej jakości gogle zimowe Hawkers

Gogle narciarskie Hawkers są produktem najwyższej jakości. Producent tworzy je z solidnych, termoplastycznych mieszanin odpornych na wstrząsy, uderzenia i zarysowania. Dzięki temu gogle zimowe przez cały czas pozostają w nienaruszonym stanie. Często można zauważyć, że gogle zimowe niskiej jakości bardzo szybko się zarysowują. Wtedy coraz ciężej z radością uprawiać zimowy sport – po prostu widoczność jest o wiele gorsza. Gogle narciarskie Hawkers są również odporne nawet na najniższe wartości temperatur. Dodatkowo bardzo dobrze dopasowują się do każdej twarzy i każdego kasku będąc bardzo uniwersalne. Warto zauważyć, że posiadają zgrany, jednolity kształt bez podziałek na nos co nie ogranicza pola widzenia.

Gogle zimowe – rodzaje

Kolor szkieł zastosowanych do budowy gogli nie jest bez znaczenia. To jak wiele osób myśli nie do końca jest element stylistyczny, który wybiera się dowolnie. Warto dostosować kolor gogli zimowych do typu jazdy, który uprawia się najcęściej. Przykładowo klasyczne, białe gogle narciarskie są bardzo dobre, gdy sportowcy jeżdżą po zmroku w sztucznym świetle. Pomarańczowe posiadają mniejszą przepuszczalność i bardzo dobrze odnajdują się w pochmurnych dniach, w których z nieba pada śnieg. Niebieskie czy czerwone szkła są idealne do jazdy w słoneczne dni z bezchmurnym niebem, w których to promienie słoneczne bardzo intensywnie padają na twarz osób zjeżdżających ze stoków.

Powłoka przeciwgmielna – interesujący dodatek

Chyba choć raz każdy napotkał sytuację na stoku, w której to opanowała go spora mgła. Jazda w takich warunkach jest nie tylko mało przyjemna, ale również niebezpieczna. Narciarze bardzo często osiągają wysokie prędkości, a dodając do tego mgłę czas reakcji bardzo się skraca. Dlatego powłoka przeciwmgielna jest bardzo ceniona. Zapobiega parowaniu i gwarantuje możliwie najlepszą widoczność nawet w najtrudniejszych warunkach.

Podsumowanie

Gogle narciarskie to nie tylko dobry dodatek stylistyczny do całej stylizacji narciarskiej. To przede wszystkim ochrona oczu przed śniegiem oraz gwarancja dobrej widoczności w każdych warunkach na stoku narciarskim. Mimo wszystko aby zapewnić sobie pewność co do jakości zakupionych gogli warto jest zdecydować się na wybór gogli pochodzących od sprawdzonych marek, które jak nikt inny wiedzą jak stworzyć idealny produkt dla narciarzy. Firma Hawkers, której produkty można znaleźć w ofercie sklepu MMsport zdecydowanie jest taką marką!

pixel