0,00 zł

Okulary

ilość produktów: 3

Okulary dziewczęce

Bez wątpienia akcesorium niezbędnym podczas słonecznych dni są okulary przeciwsłoneczne. Te będą niezwykle przydatne dla naszych pociech w czasie lata, ponieważ bardzo ważne jest dbać o oczy, a okulary są do tego stworzone. W MMSport znajdziesz okulary dziewczęce z filtrem gwarantującym niezbędną ochronę przed promieniowaniem słonecznym.

Jaki filtr wybrać?

Okulary przeciwsłoneczne są akcesorium, które nasze dziecko powinno posiadać. Jest to spowodowane ich właściwościami – czyli ochroną oczu przed promieniami słonecznymi. Jest to bardzo ważne w słoneczne dni, aby chronić oczy przed promieniowaniem słońca. Wybór odpowiednich okularów powinien być podyktowany odpowiednim filtrem UV, ten ma za zadanie chronić nasze oczy przed promieniowaniem. Wybierając okulary przeciwsłoneczne dziecięce powinniśmy się kierować tym, jaki filtr posiadają. Rekomendowany jest wybór filtra UV400, który najskuteczniej chroni nasze oczy przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki okularom nasze dziecko będzie mogło bez przeszkód chodzić po mieście w słoneczne dni i nie być oślepianym przez słońce. Okulary przeciwsłoneczne dziewczęce doskonale sprawdzą się również podczas wakacyjnych wyjazdów, wyjścia na plażę, czy spaceru po górach. Jest to niezbędne akcesorium, ponieważ zapewnia nam komfort w czasie spacerów. Jak wiadomo komfort jest bardzo istotny, ponieważ odczuwając go znacznie lepiej funkcjonujemy. Dlatego też po to zostały stworzone akcesoria – aby pomagać nam w codzienności. Ten aspekt jest niezwykle ważny, ale nie jedyny. Okulary przeciwsłoneczne dziewczęce doskonale podkreślą styl, który jest tak ważny dla dzieciaków już od najmłodszych lat.

Dla kogo okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne powinien mieć każdy w swojej garderobie, mężczyźni, kobiety, a także dzieci. W słoneczne dni jest to nieodłączny element każdej stylizacji. Te nosimy przede wszystkim, aby chronić oczy, jednak także aby zachować lepsze pole widzenia, móc bez przeszkód chodzić w słoneczne dni, ale także żeby tym akcesorium dopełnić swój wiosenna – letni styl. Okulary przeciwsłoneczne posiadają kategorię soczewek do wyboru. Zaleca się zakup okularów z kategorii 2 lub 3. Kategoria 2 przepuszcza między 18-43% promieniowania słonecznego, natomiast kategoria 3: 8-18%. Te będą najoptymalniejsze do spacerów w słoneczne dni.

Dodatkowa ochrona

Poza samymi okularami, które chronią oczy musimy pamiętać, że aby chronić nasze dzieci dobrze jest zaopatrzyć je również w czapkę z daszkiem, która chroni głowę przed słońcem. Daszek jest na tyle funkcjonalny, że pomaga również zwiększyć widoczność, ponieważ blokuje on promienie słoneczne, dzięki czemu lepiej widzimy. Jednak w celu większej ochrony i tak zalecane jest noszenie okularów przeciwsłonecznych z odpowiednim filtrem.

Okulary znanych marek

Kupując okulary przeciwsłoneczne dziewczęce dobrze jest kierować się przede wszystkim markami, które są znane na rynku, ponieważ zakup okularów przeciwsłonecznych nieznanego producenta może skutkować gorszym działaniem. W sklepie MMSport znajdziesz okulary przeciwsłoneczne firmy Hawkers posiadające filtr UV400 gwarantujący niezbędną ochronę przed promieniowaniem UVA oraz UVB.

Podsumowanie

Okulary przeciwsłoneczne dziewczęce bez wątpienia są akcesorium, które jest niezbędne w szafie naszej pociechy. Ich głównym zadaniem jest ochrona oczu i poprawa widoczności podczas spacerów. Nie możemy zapominać jednak o walorze estetycznym, który jest bardzo ważny dla dziewczynek już od najmłodszych lat. Okulary przeciwsłoneczne dziewczęce dostępne w MMSport będą doskonałym dodatkiem do stylizacji naszych dzieci.

pixel