0,00 zł

Paski damskie

ilość produktów: 2

Sportowe paski damskie

Sportowe paski damskie są bardzo ciekawym akcesorium, które przydaje się podczas uprawiania sportu na powietrzu. Bardzo często kobiety chcą mieć przy sobie kilka drobnych rzeczy przykładowo podczas biegania. Klucze, telefon, słuchawki czy bidon na wodę są jednymi z nich. Sportowe paski damskie są po prostu stworzone do komfortowego przechowywania takich rzeczy. Wkładanie ich do kieszeni bardzo często powoduje dyskomfort – rzeczy ,,podskakują” wyprowadzając z równowagi każdego. Sportowe paski damskie przewiązuje się wokół pasa i zamyka na regulowany klips gwarantujący wygodę. Zawsze warto mieć przy sobie najpotrzebniejsze rzeczy przechowywane w bezpieczny sposób!  

Sportowe paski damskie Nike

W ofercie sklepu MMsport znajdują się wysokiej jakości, sportowe paski damskie Nike stworzone dla zapewnienia komfortu każdej, aktywnej fizycznie kobiety. Przykładem jest pas do biegania Nike Double Pocket Flask Belt 3.0 20 Oz. Wyposażony jest w dwie siateczkowe kieszonki, w których można umieścić butelki na wodę. Dzięki temu nawet podczas najcięższego treningu zawsze można pozostać nawodnionym. Dwie butelki gwarantują możliwość biegania z partnerem, z którym można podzielić się wodą nawadniając organizm w trakcie wysiłku. Oprócz kieszonek na wodę znajduje się tam również pojedyncza kieszonka z suwakiem, w której można umieścić kilka najdrobniejszych rzeczy. Cała konstrukcja składa się z regulowanego paska, który zapina się na klips. Po wewnętrznej części paska damskiego projektanci zaaplikowali siateczkę, która chroni przed obtarciami i zapewnia najwyższy poziom wentylacji. Dzięki temu pasek nie powoduje obtarć ani nadmiernego nagromadzenia potu.   Innym paskiem damskim od Nike, na który warto zwrócić uwagę jest pas do biegania Nike Pocket Flask Belt 2.0 10 Oz. W przeciwieństwie do poprzednika posiada on jedną kieszonkę na wodę. Jednak kieszonka z suwakiem jest nieco większa przez co można w niej zmieścić więcej akcesoriów. Materiał, z którego jest wykonany bardzo dobrze izoluje od negatywnych warunków atmosferycznych takich jak woda. Dzięki temu we wnętrzu pasa nie gromadzi się wilgoć, która mogłaby negatywnie wpłynąć na parametry techniczne przenoszonych rzeczy. Sportowe paski damskie Nike oprócz uprawiania sportu takiego jak bieganie można zabrać na wycieczki górskie, dłuższe spacery czy wyjazdy wakacyjne. W wyniku tego można jednogłośnie stwierdzić, że są bardzo praktycznym i uniwersalnym akcesorium, w który warto zainwestować!  

Akcesoria sportowe od MMsport!

MMsport to sklep, w którym znajdują się różnorodne modele odzieży sportowej, ale również akcesoriów pochodzące od znanych, światowych marek. MMsport stawia na jakość proponując swoim klientom najbardziej sprawdzone produkty, które będą wytrzymałe i funkcjonalne. Nie jest inaczej w przypadku sportowych, damskich pasków pochodzących od jednej z najbardziej znanych sportowych firm – Nike. Tej marki nie trzeba specjalnie przedstawiać; każdy kto miał z nią do czynienia wie, że jest profesjonalna w każdym calu.

pixel