0,00 zł
2022-03-10

Nowy model butów trekkingowych KEEN NXIS

Idź szybciej, dojdź dalej, zobacz więcej! Nowe buty trekkingowe KEEN NXIS EVO WP jeszcze nigdy nie były tak lekkie i komfortowe! Idealne do długodystansowych wędrówek, dynamicznych trekkingów, a nawet biegania po górach. Sprawdź i przekonaj się sam, że możesz jeszcze więcej!

KEEN pewnie wkroczył na rynek "speed hiking", wypuszczając lekki model, który łączy stabilność i komfort legendarnego, wielokrotnie nagradzanego buta turystycznego Targhee z elastycznością i lekkością obuwia do biegania po szlaku.

NXIS EVO WP mniejszą wagę zawdzięczają cholewce z siateczki, co ma wpływ również na dobrą oddychalność buta. Cholewka wyprodukowana została z przetworzonego tworzywa PET i pokryta wolną od PFC warstwą hydrofobową, dzięki czemu zapewnia odporność na wilgoć.
Na uwagę zasługuje też szersza przestrzeń na palce, która w połączeniu z opatentowanym przez markę KEEN systemem ochrony palców, znacznie wpływa na komfort przy każdym pokonywanym kilometrze.
System sznurowania Speed-lace z zaczepami na kołnierzu i system mocowania pięty Konnect Fit gwarantują pewne trzymanie stopy.
Podeszwa środkowa EVA oferuje spory zwrot energii, a gruba wyjmowana wkładka dodatkowo zwiększa współczynnik miękkości.
Gumowa podeszwa zewnętrzna KEEN All.Terrain zyskała nowy, opatentowany wzór podkowy z głębokimi, 4-milimetrowymi wypustkami, które zapewniają przyczepność na każdym szlaku.
Oddychająca wyściółka tekstylna i przyjazny dla środowiska impregnat Eco Anti-Odor na wkładce PU w naturalny sposób kontrolują zapachy bez użycia szkodliwych chemikaliów. NXIS EVO WP dostępne są jako buty niskie, a także o średniej wysokości.

Lekkie i szybkie poruszanie się po szlakach? Wejdź w nowy sezon z KEEN NXIS EVO WP >>

Nowy model butów trekkingowych KEEN NXIS
pixel