new

logo MMSport

MM Sport to firma handlowa od 1995 roku funkcjonująca na polskim rynku produktów sportowych. Dedykowana dla osób ceniących sobie jakość, styl, niszowość. Dla osób aktywnych (uprawiających sporty) przywiązujących wagę do swojego zdrowia i wyglądu. Do osób, które chcą wyglądać inaczej – chcą się wyróżniać. Wybierają marki o nietuzinkowym wyglądzie – marki, które nie są jeszcze bądź nigdy nie będą w pełni skomercjalizowane. Nie chcą wyglądać szablonowo. Dla osób, dla których liczy się również wolność, wybór.

Marki aktualnie znajdujące się w ofercie to m.in:

logo MMSport

UNDER ARMOUR – marka stanowiąca fundament dla osób trenujących, dbających o swoje zdrowie (zarówno fizyczny jak i psychiczny), o swój wygląd.

Więcej informacji o marce znajdziesz tutaj

logo MMSport

KEEN – marka dla miłośników podróży, wycieczek. Dla Osób ceniących ekologię. Dla osób szanujących przyrodę, naturę. Keen coraz śmielej wchodzi również w świat ulicy (street, lifestyle).

Więcej informacji o marce znajdziesz tutaj

logo MMSport

GUMBIES - marka założona przez Australijczyka Michela Maurera, dla którego wolność oraz przygoda były podstawowymi wartościami. Miał jedno marzenie - stworzyć idealnego flip-flopa, który jednocześnie korespondowałby z wyznawanymi przez niego wartościami. Wykorzystując naturalne materiały oraz piankę EVA, Michel stworzył flip-flop idealny - Islander. Obecnie marka Gumbies cieszy się powodzeniem na całym świecie, podkreślając minimalizm i ekologię. Michel wierzy, że życie jest zbyt krótkie, aby je sobie niepotrzebnie komplikować. Łap fale, wspinaj się w górach i noś klapki Gumbies!

logo MMSport

LABELLAMAFIA - brazylijska marka stworzona z myślą o kobietach. Marka, z którą nierozerwalnie w parze idzie styl życia dynamicznej, energicznej, przygotowanej do ciekawych wyzwań kobiety. Łączy zdrowie, dobre samopoczucie i styl, aby inspirować #HardCoreLadies.

Więcej informacji o marce znajdziesz tutaj

logo MMSport

HAWKERS - hiszpańska marka okularów przeciwsłonecznych współpracująca z licznymi celebrytami, m.in. Leo Messi

Więcej informacji o marce znajdziesz tutaj

logo MMSport

PAJAR CANADA – Niebanalny design, wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz doskonałe wykonanie sprawiły, że marka Pajar Canada zyskała miano "ROLLS ROYCE’a" kanadyjskich butów zimowych. Marka wchodzi dopiero na rynek europejski.

Więcej informacji o marce znajdziesz tutaj

logo MMSport

Kendall&Kylie - Kylie i Kendall to nowoczesna i współczesna kolekcja, którą charakteryzuje przede wszystkim wyrafinowany styl i dobra jakość, za rozsądną cenę dostępną dla szerszego grona odbiorców. Produkty takie jak obuwie, dodatki oraz odzież wyróżnia jednoczesny wybór najlepszych materiałów oraz klasycznych kształtów. Założona w 2015 roku przez 2 siostry Jenner (ważny kontekst Rodziny KArdashian).

Więcej informacji o marce znajdziesz tutaj

 

Dane rejestrowe firmy:

MM-SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.

UL. KSIĘCIA JÓZEFA, 54A

30-206 KRAKÓW

NIP: PL6772012615

KRS: 0000793790

 

Dane korespondencyjne:

MM SPORT Kryspinów 357, 32-060 Liszki

pixel