0,00 zł

Paski męskie

ilość produktów: 2

Paski do biegania

Bieganie jest bardzo szlachetną dyscypliną sportu, w której liczy się stalowa kondycja, wytrzymałość i silna psychika. Wbrew pozorom biegacze musza bardzo skrupulatnie oceniać swoje siły nadając biegu odpowiednie tempo. Bardzo często dystanse są długie, a wybiegając na treningi biegacz nie wraca do domu niekiedy przez kilka godzin. Dlatego istnieją akcesoria, które umożliwiają mu komfortowy bieg bez obaw o najpotrzebniejsze rzeczy. Jednymi z nich są specjalistyczne paski do biegania z dodatkowymi komorami.  

Pas do biegania Nike

Nike to firma, która poświęca szczególną uwagę dla każdego sportowca. Niezależnie od dyscypliny, którą wykonuje – Nike posiada komplet różnorodnych akcesoriów, z których to może skorzystać każda aktywna fizycznie osoba. Bardzo dobrym przykładem jest pas do biegania Nike, który został stworzony z myślą o wygodzie każdego biegacza.   Pas do biegania Nike Pocket Flask Belt 1.0 10 Oz został stworzony z myślą o połączeniu pasa z jednej strony mającego za zadanie przechowywanie najpotrzebniejszych rzeczy, a z drugiej wygodne przechowywanie wody. Udając się na długie, biegowe dystanse bardzo często sportowiec powinien zabrać ze sobą klucze do domu, telefon czy też słuchawki. Umieszczenie tych wszystkich rzeczy w kieszeniach spodni jest bardzo niewygodne. Klucze czy telefon nieprzyjemnie podskakują sprawiając, że sportowiec nie może do końca skupić się na biegu. Dlatego Nike zaprojektowało idealnie skomponowany pas do biegania z wygodną, zasuwaną kieszonką. Dzięki niej sportowiec nie będzie musiał martwić się o swoje najpotrzebniejsze rzeczy podczas biegu.   Obok kieszonki z emblematem Nike znajduje się mała kieszonka zbudowana z siateczki. Do niej sportowcy najczęściej wkładają małą butelkę wody. Podczas biegania na dalekie dystanse, zwłaszcza w lecie człowiek traci ogromną ilość wody i soli mineralnych wraz z potem. Właśnie dlatego podczas biegu co jakiś czas warto nawodnić się odrobiną wody. I tutaj również – bieganie z butelką wody w ręce nie jest zbyt komfortowe. Posiadając pas do biegania Nike Pocket Flask Belt 1.0 10 Oz oprócz akcesoriów biegacz może zabrać ze sobą wodę, która często może okazać się dla niego zbawienna.   

Pas do biegania Nike Double Pocket – podwójna ilość wody w tym samym produkcie!

Bieganie bardzo często odbywa się w parach. Trwa ono często bardzo długo dlatego wielu biegaczy właśnie w taki sposób spędza swój wolny czas z drugą połówką czy przyjacielem/przyjaciółką. Pas do biegania Nike Double Pocket został stworzony z myślą o zabraniu ze sobą większej ilości wody – dwóch bidonów, którymi mogą nawodnić się dwie osoby. Z przodu znajduje się mniejsza kieszonka na suwak, w której można umieścić bardzo drobne, cenne akcesoria.  

Pas od Nike – nie tylko do biegania!

Mimo, że wcześniej opisywane pasy Nike w nazwie są przeznaczone dla biegaczy to tak naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, aby były użytkowane również przez innych sportowców. Taki produkt może okazać się nieoceniony podczas pieszych wędrówek w górach, w których to zawsze trzeba mieć najpotrzebniejsze rzeczy przy sobie – oczywiście wraz z butelką wody! Dzięki temu można udać się nawet na najdłuższe trasy nie obciążając swoich kieszeni, które swoją drogą mogą łatwo się przedrzeć.   

Sportowy pasek do spodni Under Armour

Pasek do spodni od Under Armour został stworzony z myślą o golfistach, którzy oprócz dbania o swoje wyniki również dbają o swoje stylizacje na polu golfowym. Jednak sportowy pasek do spodni tak naprawdę może być wykorzystywany przez każdego na najróżniejsze okazje.   Nawet kiedy spodnie są jedynie o kilka centymetrów za duże potrafią niewygodnie opadać co jest nie tylko niewygodne, ale mało estetyczne. Dlatego dobrej jakości pasek do spodni może być wykorzystywany nie tylko przez osoby uprawiające eleganckie sporty jak golf, ale również przez użytkowników uwielbiających i ceniących sobie sportowy styl.   Konstrukcja paska jest bardzo wytrzymała – posiada ciekawą klamrę z dodatkowym, firmowym nadrukiem. Pozwala on na szybką regulację zapięcia, które jest uniwersalne i dopasowuje się do każdego użytkownika!  

Podsumowanie

Najlepsze akcesoria sportowe takie jak paski męskie dostępne są w ofercie sklepu MMsport na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko kilka kliknięć, aby zapewnić sobie najwyższy poziom komfortu na każdym treningu! 

pixel