0,00 zł
2022-04-08

Nowa kolekcja Diadora - Manifesto

Chwytaj każdy dzień i ciesz się chwilą. Poczuj się wolny i wyraź siebie na nowo. Zrób to z marką Diadora!

Manifesto to kolekcja będąca ukłonem w stronę wygody, luzu i najnowszych trendów. To pragnienie, aby ubrania idealnie pasowały do coraz bardziej dynamicznego trybu życia, by podkreślały to, kim się jest i nie ograniczały swobody ruchów, zapewniając komfort na każdym kroku. Sprawdź najnowsze propozycje włoskiego brandu i pokaż swoją tożsamość!

100% bawełny produkowanej odpowiedzialnie, zgodnie z BCI i w 100% Made In Italy - poznaj kapsułową kolekcję Manifesto! W jej skład wchodzą joggery, bluzy, t-shirty, legginsy oraz krótkie spodenki. Produkty (w większości unisex) charakteryzują czyste linie, kolory ton w ton, żywe odcienie inspirowane czasem dzieciństwa, a także wiadomości nadrukowane na tkaninie, które zawierają manifest firmy Diadora mówiący o tym, że każda nowa ścieżka rozpoczyna się od pierwszego kroku.

Podkreśla to również ambasadorka kampanii - włoska Madame, czyli Francesca Calearo – utalentowana 20-letnia piosenkarka, raperka oraz autorka tekstów, która zachęca do wyrażania siebie bez sztuczności, bez filtrów, bez wykluczeń oraz przeżywania wszystkich chwil w sposób jak najbardziej wolny, bezpośredni i niezależny. Po prostu - Manifesto!>>!

Nowości na sezon wiosna/lato 2022 od marki Diadora znajdziesz w sklepie internetowym MMSport.pl. Sprawdź już teraz! >>

Sprawdź nową kolekcję Diadora wiosna/lato 2022
pixel